Македонски | Shqip | English |

Крушево

03 мар. 02:33 ,

KUPUVAM FIAT PANDA OD -05 NAGORE

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
01 јун. 12:24 ,

Se izdavaat apartmani vo Vila Pavia Krusevo

349 МКД / месечно

Број на соби: 4
01 јан. 18:28 ,

Apartmani i sobi vo Krusevo

350 МКД / дневно

Број на соби: 5
Површина: 100
27 дек. 01:18 ,

Sprat vo etno stil vo Krushevo

700 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
08 јан. 14:33 ,

Apartmani Krusevo

1 200 МКД / дневно

03 јан. 19:42 ,

Apartmani vo Krusevo

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
06 јан. 17:05 ,

Se izdava sprat vo Krusevo

3 000 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 110
Кон почеток