Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Живеалишта | Куќи/Вили | Pazar3

Денес 14:38
Link:
Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

Kuka od 110m2 vo Sopiste

78 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
14 септ. 15:28
Link:
Куќи/Вили , Прилеп

KUKA VO PRILEP

37 000 ЕУР

Број на соби: 8

Денес 21:54 Куќи/Вили , Кавадарци , Демир Капија

Kuka so restoran

Број на соби: 5
Површина: 180
Денес 21:51 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Kuka na ubava lokacija

216 000 ЕУР

Број на соби: 10
Денес 21:43 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 5
Површина: 110
Денес 21:14 Куќи/Вили , Делчево

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 21:11 Куќи/Вили , Кичево

Zgrada vo Kicevo

Број на соби: > 10
Денес 21:03 Куќи/Вили , Велес

Stara kuka na ul.Slavjanska br.13

9 500 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 20:52 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 20:52 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka so plac vo Pintija

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 20:43 Куќи/Вили , Скопjе , Сопиште

SE IZDAVA KUKA VO DOBRI DOL

Број на соби: 5
Површина: 170
Денес 20:43 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Butel 2

130 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 20:25 Куќи/Вили , Битола

KUKA NA ULICA 21VA VO BITOLA

Број на соби: 4
Површина: 190
Денес 20:13 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

KUKA VO RADISANI 260M2

97 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 19:59 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Денес 19:58 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtepija ne dizhans Cair

21 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 19:56 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI POVOLNO

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Денес 19:55 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 200m2 vo nas Dracevo

Број на соби: 6
Површина: 200
Денес 19:37 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Kuka na Vodno

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 19:25 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
Денес 18:55 Куќи/Вили , Битола

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Денес 18:47 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

Se iznajmuva sprat od kuka vo Przino

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 18:32 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Se iznajmiva luksuzna kuka

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 18:20 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Богданци

Kuka vo Bogdanci

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 18:12 Куќи/Вили , Битола

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 18:09 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Kuka od 100m2 vo Zdanec

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 18:06 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 16:52 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Se izdava kompletno opremena kuka

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Кон почеток