Македонски | Shqip | English |
26 јун. 15:16
Линк
Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

HOUSE FOR RENT

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 7

Денес 00:31 Куќи/Вили , Куманово

Kuka nad Sokolana

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Вчера 23:32 Куќи/Вили , Скопjе , Зелениково

Vikendica vo ORESANI

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 23:13 Куќи/Вили , Виница

KUKA SO KOMPLETEN IMOT

85 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 23:08 Куќи/Вили , Гостивар

Shtepi ne Gostivar

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 23:05 Куќи/Вили , Битола

Кuka vo Brusnicka itno

103 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 22:51 Куќи/Вили , Скопjе , Гази Баба

Kuka vo Gazi Baba itno

78 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
Вчера 21:51 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Kuka na ubava lokacija

216 000 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 21:43 Куќи/Вили , Кичево

Kuka vo Kicevo

Број на соби: 5
Површина: 110
Вчера 21:14 Куќи/Вили , Делчево

Se iznajmuva Vila Samovila

1 850 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 20:52 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtepi ne Gazibabe 120m2

29 700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 20:52 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka so plac vo Pintija

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 19:59 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Se iznajmuva namestena garsonjera na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 19:58 Куќи/Вили , Скопjе , Чаир

Shtepija ne dizhans Cair

21 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 19:56 Куќи/Вили , Кочани

KUKA VO KOCANI POVOLNO

30 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 19:37 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Kuka na Vodno

260 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 19:25 Куќи/Вили , Скопjе , Кисела Вода

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
Вчера 19:20 Куќи/Вили , Прилеп

Vednas vseliva renovirana kuka

23 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 19:20 Куќи/Вили , Скопjе , Бутел

Kuka vo Vizbegovo

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
Кон почеток