Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Pazar3


Денес 08:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Volvo S80 2.4 d5 dizel MK reg. do 08.2019

1 799 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 04:19
Линк
Автомобили , Куманово

VW Passat 1.9 -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:25 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 01:13 Автомобили , Куманово

BMW 525d

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:25 Автомобили , Куманово

BMW X1

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:34 Автомобили , Куманово

VW Passat 1.9TDI 131KS

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:34 Автомобили , Куманово

VW TOURAN 1.9 TDI CH

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:22 Автомобили , Куманово

Suzuki Maruti

Година: 1991
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 22:29 Автомобили , Куманово

DACIA LOGAN -05 1.4 MPI

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 21:14 Автомобили , Куманово

VW TOURAN 2.0

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:09 Автомобили , Куманово

se prodava mercrdes A140

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:41 Автомобили , Куманово

Dzip ANTARA 4X4 dizel FULL OPREMA EXTRA E

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:36 Автомобили , Куманово

Lada Niva 1.7

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 20:04 Автомобили , Куманово

OPEL CORSA D 1.0 ATESTIRAN PLIN KLIMA NEUVEZUVANA

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:49
Линк
Автомобили , Куманово

Range Rover Sport 3.6 Diesel

17 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:35 Автомобили , Куманово

MINI Cooper

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:30 Автомобили , Куманово

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:16 Автомобили , Куманово

VW GOLF 5 2.0 103KW NOV UVOZ CH PERFEKTEN

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:44 Автомобили , Куманово

VW Golf 7

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:19 Автомобили , Куманово

AUDI A7

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:38 Автомобили , Куманово

VW CADDY 2.0 SDI

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:00 Автомобили , Куманово

Nissan Micra 1.2

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:49 Автомобили , Куманово

AUDI Q7 3.0 TDI V6

18 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 16:18 Автомобили , Куманово

Audi A4 TOP

12 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 15:23 Автомобили , Куманово

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN 55KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:03 Автомобили , Куманово

OPEL ASTRA 1.6 REDIZAJN 85KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:48
Линк
Автомобили , Куманово

Citroen C3 dizel -10

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:05 Претпријатие Автомобили , Куманово

AUDI Q7 3.0 TDI S-LINE AUTO PLAC ZURICH

18 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:00 Автомобили , Куманово

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:39 Автомобили , Куманово

Audi A3

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:15 Автомобили , Куманово

BMW 320

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 10:30 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz C 200

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 10:12 Автомобили , Куманово

Opel Corsa C

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток