Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 дек. 03:57
Линк
Автомобили , Куманово

AUDI Q5 SQ5 3.0 TDI BITURBO 313 KS

27 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 23:14
Линк
Станови , Куманово

Se prodava namesten stan

135 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 17:44
Линк
Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP SREDENA NAD KLANICA!!

150 000 ЕУР

Број на соби: 7

21 окт. 19:13 Станови , Куманово

Renoviran Odličen

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 окт. 19:13 Автомобили , Куманово

Bmw 750xd 381ps

35 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 19:13 Автомобили , Куманово

Golf V . Prv soprstvenik 88.600 km

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
20 окт. 14:16 Автомобили , Куманово

Se prodava RENAULT LAGUNA

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
20 окт. 13:56 Автомобили , Куманово

Se prodava Toyota rav4

5 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
18 окт. 15:13 Автомобили , Куманово

VW Jetta 2011 Dek, 1.6 TDI, Odlicna sostojba

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 01:26 Автомобили , Куманово , Старо Нагоричане

JEEP COMMANDER OFFROAD 3.0 CRD 2008 160 KW 218 HP *UNIKAT*

16 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 17:01 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo kaj Sokolanski Park

Број на соби: > 10
17 окт. 13:30 Мобилни телефони , Куманово

SAMSUNG A21s

4 700 МКД

17 окт. 00:45 Станови , Куманово

STAN VO PIANO PRESTIZ

Број на соби: 2,5
17 окт. 00:44 Мобилни телефони , Куманово

iPhone 12 Pro Max

600 ЕУР

16 окт. 23:55 Автомобили , Куманово

VW Touareg 2015

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
16 окт. 20:14 Мопеди (под 50cc) , Куманово

Voge 300 rr odlicna sostojba

3 200 ЕУР Намалена цена

16 окт. 15:13 Автомобили , Куманово

Se prodava Renault Twingo 2011 benzin

3 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
16 окт. 11:36 Плацови/Ниви и фарми , Куманово

Niva vo s.Gorno Kojnare

16 окт. 10:05 Машини и Алати , Куманово

prodavam pumpi za parno

150 ЕУР

16 окт. 10:01 Домашни Миленичиња Кучиња , Куманово

Англиски булдог

1 ЕУР

16 окт. 09:57 Машини и Алати , Куманово

prodavam pumpa za navodnuvanje

150 ЕУР

15 окт. 18:13 Автомобили , Куманово

SE PRODAVA PEGOUT 307 HDI

2 500 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 02:11 Машини и Алати , Куманово

Udarna presa

15 окт. 02:10 Мобилни телефони , Куманово

Iphone SE 2020

7 000 МКД

14 окт. 19:27 Автомобили , Куманово

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 74KW EURO5 NAJNOV UVOZ CH

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
14 окт. 16:51 Станови , Куманово

Se iznajmuvaat namesteni apartmani vo Kumanovo

Број на соби: 2,5
13 окт. 16:46 Куќи/Вили , Куманово

Se prodava kukja

160 000 ЕУР

Број на соби: 10
13 окт. 05:50 Автомобили , Куманово

BMW 118d

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 05:48 Викендици , Куманово

Vikendica

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации