Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 05:55
Линк
Автомобили , Куманово

Range Rover Sport 3.0 2014Godina so 157.000km

42 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек. 10:47
Линк
Автомобили , Куманово

Fiat Scudo 2.0Mjet 140 8+1 Patnicko Swiss2008/7Novoo

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:39
Линк
Машини и Алати , Куманово

Masini za pakuvanje i proizvodstvo

11 111 МКД


07 дек. 18:22 Автомобили , Куманово

Bmw 730d

14 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 17:44
Линк
Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO DOBRASHANE KUMANOVSKO TIP TOP SREDENA NAD KLANICA!!

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
07 дек. 15:51
Линк
Автомобили , Куманово

MINI COOPER S CABRIO

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 11:20 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz S 350 d 9G-Tronic long

44 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 11:19 Автомобили , Куманово

MERCEDES E 220 CDI LOOK AMG E 63

38 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
07 дек. 11:19 Автомобили , Куманово

MERCEDES E 220 CDI AMG Paket SWISS

32 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 11:18 Автомобили , Куманово

BMW X6 3 0 d M-Paket SWISS ������������

32 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 11:17 Автомобили , Куманово

AUDI A5 2.0 TDI 2017

17 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 07:34 Автомобили , Куманово

VW Touran comfortline 1.6TDI 105HP

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 02:34 Автомобили , Куманово

Prodavam VW Golf karavan 1.tdi pd 101ks

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек. 20:51 Мобилни телефони , Куманово

Se prodava Iphone 12 / 128GB

390 ЕУР

06 дек. 19:43 Станови , Куманово

Nov stan nevseluvan prazen

Број на соби: 4
06 дек. 14:45 Автомобили , Куманово

Citroen Jumper 2.2 HDI

7 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек. 10:47 Автомобили , Куманово

Fiat Scudo 2.0Mjet 140 8+1 Patnicko Swiss2008/7Novoo

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 23:06 Домашни Миленичиња Мачки , Куманово

Se podaruvaat 2 mali macinja

05 дек. 18:58 Претпријатие Автомобили , Куманово

FORD TRANSIT 2.2 TDCI 6 SEDISHTE 12 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 12:51 Автомобили , Куманово

Skoda Oktavia 1.9 tdi , 77 kw

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 дек. 11:26 Станови , Куманово

Se izdava dupleks stan od 105m2 so 3 spalni sobi

Број на соби: 4
05 дек. 10:16 Услуги Занаетчии , Куманово

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

120 ЕУР Намалена цена

05 дек. 09:41 Автомобили , Куманово

FORD FIESTA 1.3 SEGA REG-CELA GODINA

1 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 09:13 Автомобили , Куманово , Липково

GOLF 5 (V) I SJELLUR NGA AUSTRIJA

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
05 дек. 09:13 Автомобили , Куманово

RENO MEGAN 1.9DCI REG FUL OPREMA

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
05 дек. 09:13 Автомобили , Куманово

FORD FIESTA

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 09:13
Линк
Автомобили , Куманово

Bmw 535xd Gt

16 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 23:37 Автомобили , Куманово

Alfa Romeo Giulia 2.2 mjt 2017god 80.000km od MKD

19 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
04 дек. 23:02
Линк
Автомобили , Куманово

Bmw 730d

16 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации