Македонски | Shqip | English |

Куманово

22 јан. 12:52
Линк
,

Opel Zafira -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 22:20
Линк
,

TOYOTA AURIS 1.4 D-4D 90KS LUNA -13

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 65 000 - 69 999

12 јан. 22:02 ,

BMW 316 I -00

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 21:52 ,

Mazda 6 -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 20:30 ,

BMW 316 -90

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 18:59 ,

PEUGEOT 807 HDI -06

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 18:34 ,

VW Golf 4 POVOLNO I ITNO -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 јан. 23:28 ,

Kuka 200m2 vo Kumanovo

Број на соби: 8
Површина: 200
11 јан. 23:12 ,

Opel Vectra 2.2DTI -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 17:50 ,

Kuka vo centar na gradot Kumanovo 139m2

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 јан. 17:18 , ,

Ford Fiesta - 97

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 70 000 - 74 999
10 јан. 22:10 ,

VW Passat 5 karavan -03

4 050 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 18:42 ,

VW Golf 3 -98 UNIKAT

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 17:57 ,

STAN VO NASELBA GOCE DELCEV

29 000 ЕУР

Број на соби: 3
10 јан. 09:47 ,

Kuka 340m2 vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 јан. 11:37 ,

Daewoo Tico -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
08 јан. 22:30 Претпријатие ,

Alfa Romeo 156 1.9JTD 105KS do registracija -00

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
08 јан. 20:24 ,

Ford Escort 1.4 EFI -95

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
08 јан. 18:37 ,

Seat Ibiza 1.9D-95vo odlicna sostojb NAJDOBRA CENA

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999


Кон почеток