Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 18:22
Линк
Автомобили , Куманово

Bmw 730d

14 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 23:14
Линк
Станови , Куманово

Se prodava namesten stan

135 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 дек. 15:25
Линк
Автомобили , Куманово

RENAULT R19 1. 4 ATESTIRAN PLINSKI URED REG. MK CELA GODINA!

700 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999

29 ноем. 04:47 Куќи/Вили , Куманово

Kuka vo Kumanovo

Број на соби: 3
29 ноем. 04:46
Линк
Автомобили , Куманово

Se prodava GOLF7 / 1:6

2 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 04:46 Машини и Алати , Куманово

Aparat co2 za zvaruvanje

750 ЕУР

29 ноем. 04:46 Друго , Куманово

Se prodava jack rasel(dzek rasel)

6 000 МКД

29 ноем. 04:46 Машини и Алати , Куманово

Masini za tekstil - PFAFF i BAGAT

1 000 МКД Намалена цена

28 ноем. 21:12 Станови , Куманово

Се издава деловен простор од 15 м2, лоциран во судската пала

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
28 ноем. 17:05 Машини и Алати , Куманово

Elektromotor za mesalka

28 ноем. 10:36 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW GOLF 7 DSG / CNG metan 2014

10 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 07:26
Линк
Куќи/Вили , Куманово

se prodava kuka pozadi bolnica

Број на соби: 4
Површина: 150
28 ноем. 03:35 Автомобили , Куманово

Citroen C5 X7 1.6 HDI

3 100 МКД

27 ноем. 21:01 Автомобили , Куманово

VW TIGUAN 2.0 TDI 143 KS 4X4

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 17:10 Друго , Куманово

Kilim

2 000 МКД

27 ноем. 17:06 Автомобили , Куманово

Citroen C3 1.4 HDI

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 17:06 Станови , Куманово

Se izdava stan

Број на соби: 3
27 ноем. 17:06 Автомобили , Куманово

Toyota Yaris 2022 od Toyota Avto Centar Mk

14 200 ЕУР

Година: 2022
Километража: 25 000 - 29 999
27 ноем. 17:06 Автомобили , Куманово

Golf 5

56 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
27 ноем. 01:21 Друго , Куманово

Scooter Electric M365

27 ноем. 01:20 Станови , Куманово

Se izdava stan za kratok prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 90
27 ноем. 01:20 Автомобили , Куманово

Mercedes c320cdi 4matic Ch uvoz fabrika

11 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 ноем. 23:38 Автомобили , Куманово

Se prodava Seat Ibiza 1.4

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 20:57 Автомобили , Куманово

Citroen C3 1.4 HDI

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 18:08 Автомобили , Куманово

Audi A4

12 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 17:20 Машини и Алати , Куманово

Masini za plastika

347 ЕУР

25 ноем. 12:39 Друго , Куманово

Kazan za pecenje rakija od 100L

900 ЕУР

25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 16:18 Автомобили , Куманово

VW Golf 7 tdi 1.6DSG

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 22:52 Автомобили , Куманово

Audi Q7 3.0 TDI 3xS-Line Quattro Panorama Full Oprema

25 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации