Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:08
Линк
Автомобили , Куманово

VW PassatB8 highline 2.0 TDI 150HP Virtual

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 21:09
Линк
Автомобили , Куманово

Se prodava AUDI A3 !!!

1 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999

07 јан. 17:08 Автомобили , Куманово

OPEL VECTRA GTS 2.2 DTI DIZEL ECOTEC MOTOR -04

3 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 12:58 Автомобили , Куманово

FIAT STILO 1.9 JTD DIZEL -03

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 09:50 Автомобили , Куманово

BMW 318i -92

1 550 ЕУР Намалена цена

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 23:21 Станови , Куманово

Izdavam stan pod kirija vo Kumanovo

Број на соби: 3
06 јан. 12:59 Автомобили , Куманово

Seat Ibiza 1.4 benzin extra socuvano reg-99

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
06 јан. 12:57 Автомобили , Крива Паланка

VW Passat 1.9 tdi -03

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
23 дек. 13:19 Автомобили , Куманово , Ранковце

VW Passat -98 ITNO

2 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 18:24 Автомобили , Куманово

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI -06

13 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
19 авг. 12:05 Автомобили , Крива Паланка

TOYOTA RAV4 2.0 D4D 4X4 115750KM AUTO AVANGARD-04

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
11 јул. 21:56 Автомобили , Крива Паланка

TOYOTA RAV4 2.0 D4D DIZEL 4X4 100% UNIKAT -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
29 апр. 09:54 Автомобили , Куманово

VW GOLF 3 1.8 AVTOMATIK -95 ITNO

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
15 фев. 15:19 Автомобили , Куманово

Citroen Xantia dizel -95

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации