Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


03 ноем. 14:00 Претпријатие Автомобили , Куманово

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 63KW 07 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 ноем. 13:31 Претпријатие Автомобили , Куманово

RENAULT TRAFIC 2.0 DCI 66KW 12 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 13:31 Претпријатие Автомобили , Куманово

Fiat Punto 1.2 benzin 2006 Autoplac Zazo

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 13:30 Претпријатие Автомобили , Куманово

Seat Ibiza 1.4 benzin 74kw 2005 Autoplac Zazo

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 13:28 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 206 1.4 benzin 65kw Autoplac Zazo

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 13:28 Претпријатие Автомобили , Куманово

SKODA FABIA 1.2 BENZIN 51KW 08 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 13:22 Претпријатие Автомобили , Куманово

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI 81KW 06 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 13:20 Претпријатие Автомобили , Куманово

PEUGEOT 307 2.0 HDI 06 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 13:20 Претпријатие Автомобили , Куманово

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN 06 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 13:18 Претпријатие Автомобили , Куманово

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 81KW 11 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 13:18 Претпријатие Автомобили , Куманово

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 74KW 06 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 12:58 Куќи/Вили , Куманово

Prodava se kukja

Број на соби: > 10
03 ноем. 09:32 Претпријатие Автомобили , Куманово

Mini Cooper S 1.6 benzin 2004 Autoplac Zazo

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 19:12 Автомобили , Куманово

Prodavam Audi A3

Година: 2015
Километража: 20 000 - 24 999
02 ноем. 14:15 Претпријатие Автомобили , Куманово

Nissan Juke 1.5dci

8 599 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
02 ноем. 12:23 Плацови/Ниви и фарми , Куманово

Prodazba na parcela

130 000 ЕУР

02 ноем. 06:07 Во странство , Куманово

Izdajem smestaj Sokobanja

02 ноем. 06:07 Мобилни телефони , Куманово

samsung a71,a41,

350 ЕУР

02 ноем. 06:04 Моторцикли (над 50cc) Скутер , Куманово

HONDA X-ADV 750

13 900 ЕУР

02 ноем. 06:03 Мобилни телефони , Куманово

SAMSUNG A71,A41,

400 ЕУР

01 ноем. 22:30 Автомобили , Куманово

Mercedes Bemz CLS 320

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
01 ноем. 15:18 Плацови/Ниви и фарми , Куманово

Shitje

01 ноем. 12:52 Станови , Куманово

Се издава празен стан

Број на соби: 2
Површина: 70
31 окт. 21:28 Автомобили , Куманово

Renault Twingo

670 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
31 окт. 12:00 Автомобили , Куманово

SEAT LEON 1.9 TDI

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 08:28 Автомобили , Куманово

super auto

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 08:28 Автомобили , Куманово

super auto

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 08:28 Автомобили , Куманово

super auto

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 08:26 Автомобили , Куманово

Се продава Toyota Rav4

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
31 окт. 08:25 Компјутери (Комплет) Лаптопи/Notebook , Куманово

Lenovo

30 000 МКД

30 окт. 23:14 Автомобили , Куманово

Bmw

21 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации