Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 јун. 21:56
Линк
,

Renault Megane 1.4 tci nov uvoz Ch gt-line staklo

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 09:16
Линк
,

VW EOS 2.0TDI��������NOV UVOZ CH CABRIO, INDIVIDUAL MODEL!!!

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:35
Линк
,

Opel Corsa D 1.2 tovarno van atest plin klima

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 18:07 ,

Shtepi ne Kumanove

115 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 17:48 ,

Mercedes-Benz B 180

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:40 ,

Skoda Octavia 2.0 110 hp

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:38 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:20 ,

Peugeot 207 -06

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 16:55 , ,

Renault Megane 1.9

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:49 ,

AUDI Q7 3.0 TDI V6 -07

16 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 16:30 ,

Fiat Bravo 1.9 JTD GT

1 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:18 ,

Audi A4 TOP

11 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:11 ,

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:47 ,

Peugeot 407 2.0 HDI vo odlicna sostojba

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:48 ,

BMW E60 525 2005

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:36 ,

Seat Leon FR sport 2.0 dizel 2006 125kw 70ps

5 090 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:32 ,

Nisan Micra 2004 1.2 benzin 59kw

2 490 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:32 ,

Renault Clio 1.6 benzin 82kw 2008 Automatik

3 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:32 ,

Ford Ka 1.3 benzin 2007 44kw

1 890 ЕУР

Година: 2007
Километража: 35 000 - 39 999
Денес 12:32 ,

Skoda Roomster 1.6 benzin 2009 77kw

4 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:30 ,

Seat Leon FR sport 2.0 dizel 2006 125kw 70ps

5 090 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:28 ,

Nisan Micra 2004 1.2 benzin 59kw

2 490 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:27 ,

Renault Clio 1.6 benzin 82kw 2008 Automatik

3 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:24 ,

Ford KA 1.3 benzin 2007 44kw

1 890 ЕУР

Година: 2007
Километража: 35 000 - 39 999
Денес 12:23 ,

Skoda Roomster 1.6 benzin 2009 77kw

4 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:20 ,

Nissan Note 1.6 benzin 81kw 2006

3 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:16 ,

Citroën Xsara Picasso 1.6 benzin 2006

2 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:16 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin 2006 59kw

2 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:14 ,

Nissan Note 1.6 benzin 81kw 2006

3 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:13 ,

Citroën Xsara Picasso 1.6 benzin 2006

2 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:12 ,

Fiat Punto 1.4 benzin 8V 2007 57kw

2 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 12:12 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin 2006 59kw

2 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:09 ,

Fiat Punto 1.4 benzin 8V 2007 57kw

2 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 12:04 ,

BMW 530 d GT FULL OPSION

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:00 ,

Fiat Punto 1.3 multijet

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:50 ,

BMW 525d F10 Swiss

14 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации