Македонски | Shqip | English |

Денес 18:19 Автомобили , Куманово

AUDI A7

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:49 Автомобили , Куманово , Липково

Mazada 3

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:38 Автомобили , Куманово

VW CADDY 2.0 SDI

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:55 Автомобили , Куманово , Липково

Renault Megane 1.9

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:49 Автомобили , Куманово

AUDI Q7 3.0 TDI V6

18 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 16:19 Автомобили , Куманово

Audi A4 TOP

12 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:37 Автомобили , Куманово

Hyundai Atos

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
Денес 14:58 Куќи/Вили , Куманово

Kuka na ul.B.Sabani br 159

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 180
Денес 14:01 Автомобили , Куманово

FORD GALAXY CH REG MK 1.9 TDI STAKLO NOVO ITNO

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:45 Автомобили , Куманово

Opel Meriva 1.6 benzin 74kw 101ks SWISS NOVO

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:37 Претпријатие Автомобили , Куманово

Volvo S80 2.4 d5 dizel MK reg do 08.2019

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:13 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz C 220

4 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 13:05 Претпријатие Автомобили , Куманово

AUDI Q7 3.0 TDI S-LINE AUTO PLAC ZURICH

18 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:27 Автомобили , Куманово

Renault Scenic Komlet za Delovi Top sostojba i KM

100 000 МКД

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 12:24 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz Clk 270 cdi

3 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:20 Автомобили , Куманово

Skoda Fabia 1.4 tdi

2 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:16 Автомобили , Куманово

Mazda RX-8 1300 cc KUPENA VO MAZDA SKOPJE

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
Денес 12:08 Автомобили , Куманово

Otkup zamena na koli i motori

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 12:00 Автомобили , Куманово

FIAT PUNTO 1.3 multijet

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:15 Автомобили , Куманово

BMW 320

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 10:50 Автомобили , Куманово

PEUGEOT 307 1.6 HDI

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток