Македонски | Shqip | English |
04 јул. 18:01 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Demir Kapija

Број на соби: 4
Површина: 180
02 окт. 23:23 Куќи/Вили , Неготино

KUKA VO NEGOTINO

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
01 окт. 13:35 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo centar

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 150
25 јул. 11:28 Куќи/Вили , Неготино

Se iznajmuva sprat od kuka vo naselba Zdanec

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
20 јул. 10:21 Куќи/Вили , Неготино

Kuka od 200m2 vo Negotino

Број на соби: 6
Површина: 200
27 мај 16:34 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Demir Kapija

Број на соби: 4
Површина: 80
22 апр. 19:30 Куќи/Вили , Неготино

Kuka od 443m2 vo Negotino

Број на соби: 8
16 јан. 13:34 Куќи/Вили , Неготино

Kuka od 70m2 vo Negotino

Број на соби: 4
Површина: 70
15 дек. 21:42 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Negotino

Број на соби: 4
Површина: 200
14 дек. 16:22 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo s Vojsanci

Број на соби: 4
Површина: 200
25 ноем. 10:13 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Negotino

30 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
04 септ. 17:55 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Demir Kapija

Број на соби: 3
03 септ. 21:27 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Negotino

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
26 јул. 23:35 Куќи/Вили , Неготино

Vikendica vo selo Ciflik

Број на соби: 4
Површина: 120
19 јул. 18:01 Куќи/Вили , Неготино

KUKA VO NEGOTINO NA 2 SPRATA

Број на соби: 8
Површина: 200
28 јун. 08:24 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Negotino

25 000 ЕУР

Број на соби: 7
26 јун. 18:43 Куќи/Вили , Неготино

KOMPLETNO NAMESTENA KUKA MOZE I PRAZNA

24 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
22 јун. 13:18 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Negotino

Број на соби: 9
Површина: 100
19 јун. 09:08 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Negotino

25 000 ЕУР

Број на соби: 6
20 мар. 21:34 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Negotino

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
11 мар. 18:13 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Negotino

Број на соби: 8
Површина: 120
18 авг. 10:31 Куќи/Вили , Неготино

Kuka od 180m2 vo Negotino itno

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
26 јул. 23:28 Куќи/Вили , Неготино

Kuka od 100m2 vo Negotino

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток