Македонски | Shqip | English |
24 апр. 15:15 Автомобили , Неготино

Fiat Punto pali vozi

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 09:19 Автомобили , Неготино

VW PASSAT ESTATE DSG 6SPEED AUTOMATIC

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 21:44 Автомобили , Неготино

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC MOZE ZAMENA

12 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 10:56 Автомобили , Неготино

Skoda Fabia

4 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
17 апр. 18:25 Автомобили , Неготино

Mercedes Benz A170 vo odlicna sostojba

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
13 апр. 16:49 Автомобили , Неготино

MINI ONE

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
05 апр. 17:05 Автомобили , Неготино

Audi A6 3.0 280 ks -09 quattro

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 20:31 Автомобили , Неготино

Audi A4

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 02:20 Автомобили , Неготино

Opel Kadett

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
01 апр. 18:21 Автомобили , Неготино

Ford Escort

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 00:32 Автомобили , Неготино

VW Golf 3 vo odlicna sostojba obicen gizel

1 250 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 15:20 Автомобили , Неготино

Fiat Brava 1.4

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
20 мар. 19:38 Автомобили , Неготино

Citroen C4

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
20 мар. 13:25 Станови , Неготино

Se izdava stan vo Negotino

Број на соби: 3
18 мар. 11:55 Автомобили , Неготино

Citroen C2 1.4HDI

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток