Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Неготино

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Неготино , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Неготино или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 авг. 08:43
Линк
Претпријатие ,

Audi Q7 3.0 tdi quatro 2008

9 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999

15 јан. 03:16 ,

Audi A6 1.9 131ks

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
03 јан. 23:34 ,

Stan vo Negotino od 85m2

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 дек. 10:17 ,

Mercedes-Benz E 200cdi Bluetec 2.2 100kw 2015

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 15:49 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 14:07 Претпријатие ,

VW Passat 2.0 150ks Bluemotion

16 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек. 17:58 ,

Citroen C4 2004

2 300 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 15:49 ,

Renault Scenic 1.9

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 14:04 ,

Audi A4 2.0tdi 140hp facelift

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
30 ноем. 12:08 ,

Audi A4 b8 -10 noemvri

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 19:20 ,

Moderno opremen stan od 75m2

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 ноем. 13:10 ,

Mercedes-Benz R klasa sest sedista

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 22:11 ,

Renault R 18

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 10 000 - 14 999
26 ноем. 20:44 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6HDi 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 20:36 ,

Peugeot 307 1.6hdi

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 21:40 ,

Seat Altea xl 2007 registrirana

4 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 08:36 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6Hdi 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
16 ноем. 08:24 ,

Mercedes-Benz E 200CDI Bluetec

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Неготино не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации