Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:01
Линк
Соби , Охрид

Apartmani i sobi vo centarot na Ohrid so Klima


06 дек. 14:54
Линк
Моторцикли (над 50cc) Скутер , Охрид

Piaggio Beverly

3 600 ЕУР

06 дек. 12:13 Станови , Охрид

Se prodavat novi stanovi vo Daljan,Ohrid

1 330 ЕУР

Број на соби: 2
06 дек. 10:46 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Garsonjera na prodazba vo Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 1,5
06 дек. 08:47 Куќи/Вили , Охрид

Cernogorska Naselba Home for Sale

90 000 ЕУР

Број на соби: 8
06 дек. 08:47
Линк
Облека/Обувки Женски , Охрид

Se prodava kaput so prirodno krzno

6 000 МКД

06 дек. 07:29 Станови , Охрид

Apartman/stan vo Ohrid za iznajmuvanje

70 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
05 дек. 21:35 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan 53m²

1 650 ЕУР

Број на соби: 2
05 дек. 20:49 Станови , Охрид

Охрид - прекрсен стан во строг центар

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
05 дек. 16:26 Плацови/Ниви и фарми , Охрид

Prodavam plac 680m² vo Ljubanishta

05 дек. 16:24 Играчки Конзоли и додатоци , Охрид

Sony PlayStation 3

12 000 МКД

05 дек. 16:24 Друго , Охрид

GIANT Tocak

1 ЕУР

05 дек. 10:08 Куќи/Вили , Охрид

Apartments Lavo smestuvanje vo Ohridska Carsija so parking

Број на соби: 4
Површина: 120
05 дек. 09:22 Играчки Конзоли и додатоци , Охрид

Sony PlayStation 3

12 000 МКД

05 дек. 09:13 Плацови/Ниви и фарми , Охрид

Se prodava plac vidobista 300m2

130 ЕУР

05 дек. 08:27 Автомобили , Охрид

E 220 Avangarde 2012

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 22:36 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stanovi vo gradba

1 280 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
04 дек. 22:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

kuka 102m²

119 000 ЕУР

Број на соби: 6
04 дек. 20:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kamelija kuka na 7mi Noemvri centar,na 3 visini

300 000 ЕУР

Број на соби: 5
04 дек. 17:06 Претпријатие Автомобили , Охрид

SK-573-RC – КЕЦ Охрид

29 000 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 17:06 Плацови/Ниви и фарми , Охрид

Prodavam plac 680m² vo Ljubanishta

04 дек. 16:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

SK-475-RI – КЕЦ Охрид

45 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 14:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kapital Ekskluzivno kuka vo Centar

Број на соби: 8
Површина: 200
04 дек. 14:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital luksuzen stan so pogled na ezero vo Pestani

187 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 дек. 14:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital ekskluzivno trosoben stan dupleks od 102m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
04 дек. 13:51 Претпријатие Автомобили , Охрид

Honda Accord Casovnik Limited Edition

450 ЕУР

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
04 дек. 10:51 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации