Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:17
Линк
Викендици , Охрид

SE PRODAVA MONTAZHNA KUKJA


04 дек. 13:51 Претпријатие Автомобили , Охрид

Honda Accord Casovnik Limited Edition

450 ЕУР

Година: 2022
Километража: 0 - 4 999
04 дек. 10:51 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Agencija Juris stan vo Centar

1 600 ЕУР

Број на соби: 3
03 дек. 14:18 Куќи/Вили , Охрид

Apartmani Slavica i Marce

400 МКД / дневно

Број на соби: 4
03 дек. 12:59 Куќи/Вили , Охрид

Se prodava / menuva selska kuka za vikendica

Број на соби: 4
02 дек. 23:04 Автомобили , Охрид

GOLF 5 1.6 FSI - Prva boja..Registriran

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 21:03 Станови , Охрид

Stan na bul. Turisticka 49 m2

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
02 дек. 20:02 Автомобили , Охрид

Golf 6 2.0tdi 140ks highline

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 13:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

Honda Accord 2009 Benzin Perfektna

10 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
01 дек. 22:45
Линк
Станови , Охрид

For rent lux stan najstrog centar do Postata so garaza

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
01 дек. 18:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS GERMANY - 09.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 13:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 3008 1.6 Blue-HDi Business

19 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 13:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

SEAT LEON FR 2.0 TDI (150 Hp) start/stop

13 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 13:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 3008 1.6 Hdi automatic

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 13:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

11 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 13:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL INSIGNIA 1.6 TURBO 180KS

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 13:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 13:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 5008 2.0 Blue-HDi GT

26 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 13:11 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

12 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 13:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Meriva 1.7 CDTI Design Edition automatic

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 13:09 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL Corsa 1.4

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 11:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Golf 6 2.0 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 11:54 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI Elegance

8 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 11:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Astra K 1.6 CDTI Business Edition Start/Stop

11 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 11:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI BlueEfficiency Elegance

14 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 11:52 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 2008 1.2vti

9 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 11:50 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion

9 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 11:49 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake facelift 2016 CLA 180d

18 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
01 дек. 11:48 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 530D 2011

17 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 11:47 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 308 1.6 HDi 120 ks, 2016 god.

10 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 11:45 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro

16 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
01 дек. 11:42 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI 7 sedista

10 200 МКД

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации