Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 септ. 16:16
Линк
Автомобили , Охрид

BMW X5 REDESIGN M PAKET 2008

14 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 септ. 13:20
Линк
Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 3008 1.6 Blue-HDi Business

20 600 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
18 септ. 12:50
Линк
Агенција за недвижности Станови , Охрид

Vila vo centar so 10 studia i apartmani so parking

1 300 МКД / дневно

Број на соби: 1,5

20 септ. 13:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION NAVI - 16.MT Auto

11 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
20 септ. 13:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FIESTA 1.2 80 KS 155000KM TITANIUM - 10.MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
20 септ. 13:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

SEAT IBIZA 1.2 75 KS STYLANCE 105000 KM - 10.MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
20 септ. 13:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE NOV - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
20 септ. 13:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 65 KS 120000KM NOVO - 10.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
20 септ. 13:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS BLUEMOTION NAVI TV DVD - 10.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
20 септ. 13:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

HYUNDAI GETZ 1.1 70 KS KLIMA 5 VRATI UNIKAT - 08.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
20 септ. 13:09 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO NOVA - 12 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
20 септ. 13:08 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 3 2.0D 122 KS E90 PDC UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
20 септ. 13:07 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3 CDTI 75 KS nov uvoz Germany 05.MT Auto

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
20 септ. 13:05 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
20 септ. 13:03 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 207 1.6 120ks panorama lux 2008 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
20 септ. 13:03 Претпријатие Автомобили , Охрид

SEAT LEON 1.6 TDI FR PAKET FEJSLIFT - 12. MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
20 септ. 13:02 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D G30 200 KS SPORT M-PAKET X-DRIVE -19..MT Auto

40 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
20 септ. 13:02 Претпријатие Автомобили , Охрид

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX UVOZ CH - 09.MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
20 септ. 13:01 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Aygo 1.0 70ks 102000km Germany 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
20 септ. 13:01 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 2 1.3 85ks 112000km nov Germany 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
20 септ. 13:00 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avantgarde koza 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
20 септ. 12:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Ibiza 1.4tdi 80ks klimatronik uvoz CH 2009 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
20 септ. 12:58 Претпријатие Автомобили , Охрид

Renault Megane 1.5dci 110ks lux nova 2011 MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
20 септ. 12:57 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Tiguan 2.0tdi 140ks 4motion navi xenon dvd 2008 MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
20 септ. 12:57 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Insignia 2.0cdti 131ks cosmo navi led pdc 2010 MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
20 септ. 12:56 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Ibiza 1.9tdi 105ks 178000km 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
20 септ. 12:56 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2010 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
20 септ. 12:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

Kia Soul 1.6crdi 128ks 168000km nov 2010 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
20 септ. 12:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
20 септ. 12:54 Претпријатие Автомобили , Охрид

Nissan Qashqai 1.5dci 110ks facelift nov 2011 MT Auto

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
20 септ. 12:53 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A4 2.0tdi 143ks 181000km unikat uvoz Ch 2009 MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
20 септ. 12:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Passat 1.6tdi 105ks highline led navi xenon 2012 MT Auto

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
20 септ. 12:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2009 MT Auto

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
20 септ. 12:27 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 118d 143ks facelift uvoz CH 2008 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
20 септ. 12:00 Претпријатие Автомобили , Охрид

Chevrolet Cruze 2.0vcdi 150ks nova uvoz CH 2011 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
20 септ. 11:50 Градежни материјали , Охрид

Pocinkuvan lim

20 септ. 11:46 Соби , Охрид

Apartmani studija vo Ohrid

20 септ. 11:33 Соби , Охрид

Se izdavaat studija Amigo vo centarot na Ohrid

500 МКД / дневно

20 септ. 11:26 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota RAV4 2.2 D 136 KS 140000 KM 4X4 - 07..MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
20 септ. 11:26 Претпријатие Автомобили , Охрид

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70ks 167000km titanium 2010 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
20 септ. 11:26 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat 500 1.2 70ks 116000km abarth look CH 2008 MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
20 септ. 11:25 Претпријатие Автомобили , Охрид

Ford Fiesta 1.6 TDCI 90 KS titanium uvoz 10.MT Auto

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
20 септ. 11:24 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 2 1.3 86ks 150000km uvoz CH 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
20 септ. 11:24 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 3 1.6 HDI 90ks facelift unikat nov uvoz 2008 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
20 септ. 11:23 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C1 1.4 HDI 75ks 150000km uvoz 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
20 септ. 11:23 Претпријатие Автомобили , Охрид

Kia Ceed 1.6 CRDI 90 ks 120000km 08..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
20 септ. 11:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

Hyundai I30 1.6 CRDI 90 KS facelift 160000km 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
20 септ. 11:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW POLO 1.2 60 KS 156000 KM NOVO - 11.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
20 септ. 11:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
20 септ. 11:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

Suzuki Swift 1.3 DDIS 75ks 120000km nova 2007 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации