Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


11 авг. 13:56 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 TDI 143ks navi PDC unikat nova 2009 MT Auto

9 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:55 Претпријатие ,

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 81000 KM NOVA - 09.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
11 авг. 13:54 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS FEJSLIFT NOV - 11.. MT Auto

9 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:52 Претпријатие ,

Fiat 500 1.2 70ks koza 137000km 2010 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 13:51 Претпријатие ,

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:50 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.2 70ks 109000km nova 2010 MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
11 авг. 13:49 Претпријатие ,

Bmw X1 2.0D 177ks xDrive navi xenon kamera 2011 MT Auto

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:46 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3cdti 95ks fejslift euro 5 2012 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:45 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2008 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:44 Претпријатие ,

Opel Agila 1.2 80ks 177.000ks nova 2009 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:43 Претпријатие ,

Alfa MiTo 1.3 JTDm 90ks 6 brzini 2010 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:42 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2 80ks nov uvoz 2008 MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:40 Претпријатие ,

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 13:38 Претпријатие ,

Peugeot 508 2.0hdi 140ks navi pdc lux 2012 MT Auto

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 13:36 Претпријатие ,

Toyota Yaris 1.0 70ks 80000km nova 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
11 авг. 13:36 Претпријатие ,

BMW 530 D 218ks koza xenon navi m paket 2005 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:35 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto Evo 1.4 80ks 168.000km 2011 MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:34 Претпријатие ,

Citroen C3 1.4hdi 70ks exclusive 2010 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:34 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 101ks cosmo uvoz CH 2005 MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 13:32 Претпријатие ,

Bmw 530 D F10 204ks 8G m-paket nova 2012 MT Auto

16 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 13:30 Претпријатие ,

Citroen C3 1.2 60ks 166000km nov 2013 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:29 Претпријатие ,

Bmw 318d 2.0 122ks 187000km novo 2008 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:29 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7cdti 110ks 130.000km 2012 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 13:28 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks tekna nov 2009 MT Auto

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:27 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 150.000km 2009 MT Auto

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 13:27 Претпријатие ,

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:26 Претпријатие ,

Opel Astra 1.3 CDTI 95ks ecoflex novo 2011 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 13:25 Претпријатие ,

Audi A3 2.0tdi 140ks s-line facelift 2009 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 13:25 Претпријатие ,

Mazda 2 1.4d 70ks 133000km nova 2010 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 13:24 Претпријатие ,

BMW 320D 163ks nov uvoz 130000km 2006 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 13:23 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 13:22 Претпријатие ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 90ks lux 2011 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:21 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.3cdti 95ks cosmo koza 2011 Mt Auto

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:21 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:20 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6tdi fr paket facelift 2012 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:19 Претпријатие ,

Hyundai Tucson 2.0crdi 140ks koza 4x4 2008 MT Auto

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 13:19 Претпријатие ,

Kia Sportage 2.0crdi 140ks 4x4 koza 2007 MT Auto

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:18 Претпријатие ,

Kia Soul 1.6crdi 128ks 168000km nov 2010 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:17 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.2 85ks 140.000km titanium 2010 MT Auto

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 13:16 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6tdci 90ks navi tv 168000km 2006 MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:14 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:13 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации