Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 08:41
Линк
,

Deluxe apartmani vo strog centar na Ohrid so parking

30 ЕУР / неделно

Број на соби: 2

18 јун. 11:37 Претпријатие ,

Peugeot 207 1.4 90ks nova 2008 MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 11:36 Претпријатие ,

Peugeot 207 1.4hdi 70ks 134000km 2008 MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
18 јун. 11:36 Претпријатие ,

Peugeot 207 1.4 90ks 116000km 2007 MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
18 јун. 11:35 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1.6 JTDM 120ks 155.000km 2009 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 11:35 Претпријатие ,

Audi A3 1.6 TDI 105 KS S LINE sportback 2011 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
18 јун. 11:34 Претпријатие ,

Mazda 2 1.4 D 70 KS 89000 KM NOVA 2010 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
18 јун. 11:34 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70 ks 156000 km NOVO 2009 MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 11:33 Претпријатие ,

Audi A4 1.9 TDI 115ks SLine koza pdc novo 2007 MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 11:33 Претпријатие ,

Renault Clio 1.5 DCI 85ks lux oprema 2007 MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 11:32 Претпријатие ,

Audi a4 20 tdi 145 ks 155000 km novo 2009 MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 11:32 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 d 177 ks koza X-drive NOV 2009 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 11:32 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 HDI 90 ks 155000km NOVA 2010 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 11:31 Претпријатие ,

Bmw X3 2.0D 150ks facelift 4x4 175000km 2007 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 11:30 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 tdi 110ks highline navi full 2010 MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 11:30 Претпријатие ,

Alfa Romeo MiTo 1.4 turbo edna vo MK 2012 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 11:29 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 cdti 101ks 126000km 2006 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
18 јун. 11:28 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks Highline novo 12 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 11:28 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5 DCI 110 ks lux nova 2010 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 11:28 Претпријатие ,

Ford Mondeo 2.0 tdci 131 ks GHIA avtomatik 2008 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 11:27 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS NOVO- 08.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 11:26 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
18 јун. 11:26 Претпријатие ,

BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
18 јун. 11:25 Претпријатие ,

Alfa Romeo 147 1.9 jtdm 120ks 158000km 2007 MT Auto

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 11:25 Претпријатие ,

Fiat Sedici 1.9 jtdm 120ks 4x4 nov 2008 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
18 јун. 11:23 Претпријатие ,

Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 11:23 Претпријатие ,

Jeep Compass 2.0 tdi 140ks 4x4 limited koza 2008 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
18 јун. 11:22 Претпријатие ,

VW Golf 1.9 tdi 105ks 171.000km 2005 MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 10:45 ,

Posledna sansa po ovaa cena stara kuka Ohrid cen

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 100
18 јун. 10:20 Претпријатие ,

Fiat 500 1.2 70ks 119000km 2009 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
18 јун. 10:20 Претпријатие ,

Fiat 500 1.2 70ks panorama 99000km 2010 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
18 јун. 10:19 Претпријатие ,

Fiat 500 1.2 70ks koza 137000km 2010 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
18 јун. 10:19 Претпријатие ,

Mitsubishi Colt 1.1 75ks 154000km 2008 MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 10:18 Претпријатие ,

Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 111000km nova 2007 MT Auto

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
18 јун. 10:17 Претпријатие ,

VW Passat 2.0 tdi 140ks dsg navi nov 2007 MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 10:17 Претпријатие ,

Opel Mokka X innovation

14 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
18 јун. 10:17 Претпријатие ,

Audi A3 2.0 tdi 140 ks sportback 2006 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
18 јун. 10:13 ,

BMW 320D Coupe 2009

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 09:58 Претпријатие ,

Fiat 500 1.2 70ks panorama 155000km 2010 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
18 јун. 09:58 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 tdi 145ks pdc nova 2009 MT Auto

9 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 09:56 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 tdi 145ks s-line naxi xenon 2009 MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 09:54 Претпријатие ,

Lancia Delta 1.6 jtdm 120ks euro 5 nova 2011 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации