Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 ноем. 19:14
Линк
Агенција за недвижности Станови , Охрид

Vila vo centar so 10 studia apart so parking ИЗДАДЕНИ заН.Го

1 300 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
01 дек. 13:17
Линк
Претпријатие Автомобили , Охрид

SEAT LEON FR 2.0 TDI (150 Hp) start/stop

13 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999

11 ноем. 15:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

CHEVROLET AVEO 1.3 CDTI 75 KS 98000 KM - 14.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
11 ноем. 15:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE UVOZ CH - 10..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 15:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 15:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES E 220 CDI 170 KS AVTOMAT KOZA NAVI - 11.MT Auto

12 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 15:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW POLO 1.6 TDI 75 KS COMFORTLINE - 10.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 15:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 15:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL AGILA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ - 09.MT Auto

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 15:11 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 3 2.0D 184 KS F30 M-PAKET KOZA UNIKAT NOVO - 13.MT Auto

14 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 14:50 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 14:49 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW PASSAT 2.0 TDI 8V 140KS HIGHLINE KOZA NAVI - 06.MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 13:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS ALLURE NAVI - 13.MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
11 ноем. 13:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS 113000 KM NOV UVOZ- 08.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
11 ноем. 13:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI KOZA LED GREACI FULL - 11.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 13:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS TWINPORT KLIMATRONIK - 07.MT Auto

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 13:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 13:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW POLO 1.4 TDI 80 KS COMFORT 151000KM - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 13:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI 70 KS 135000KM GERMANY -05.MT Auto

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
11 ноем. 13:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS BENZ PLIN - 09 ..MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 13:08 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 13:07 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FOCUS 1.8 TDCI 115 KS TITANIUM - 07.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 13:07 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat GR Punto Evo 1.3 jtdm 75ks facelift 2013 MT Avto

5 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 13:06 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS FEJSLIFT TITANIUM - 09.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 13:06 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS TITANIUM 176000 KM - 10.MT Auto

4 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 13:05 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 163 KS KOZA PANORAMA 4X4 FEJS -11.MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 12:35 Претпријатие Автомобили , Охрид

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS 167000 KM - 14..MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 12:35 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS X-DRIVE NAVI 161000KM - 11.MT Auto

11 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 12:35 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 12:34 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 12:33 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS COMFORT UNIKAT - 12..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 12:33 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE NAVI- 10..MT Auto

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 12:32 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS M-PAKET X-DRIVE - 11..MT Auto

12 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
11 ноем. 12:31 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 6 2.2 D 125 KS EXCLUSIVE UNIKAT - 10..MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 ноем. 12:30 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT PUNTO 1.2 60 KS BENZ-PLIN 132000 KM - 10.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
11 ноем. 12:29 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS NAVI UNIKAT NOV UVOZ - 09.MT Auto

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 12:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 6 BRZ ECOFLEX - 10.MT Auto

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 12:27 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
11 ноем. 12:26 Претпријатие Автомобили , Охрид

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75 KS 101000 KM LUX - 08.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
11 ноем. 12:25 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 145KS LED XENON AVTOMAT UVOZ CH 2009 MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 12:23 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Polo 1.2 TDI 75ks navi highline novo 2011 MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 12:23 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE - 13.MT Auto

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 12:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FIESTA 1.2 80 KS 155000KM TITANIUM - 10.MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 12:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

SEAT IBIZA 1.2 75 KS STYLANCE 105000 KM - 10.MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
11 ноем. 12:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE NOV - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 11:32 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 65 KS 120000KM NOVO - 10.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
11 ноем. 11:31 Претпријатие Автомобили , Охрид

HYUNDAI GETZ 1.1 70 KS KLIMA 5 VRATI UNIKAT - 08.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 11:31 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 95 KS COSMO NOVA - 12 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 11:30 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 3 2.0D 122 KS E90 PDC UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 11:30 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3 CDTI 75 KS nov uvoz Germany 05.MT Auto

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 11:29 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации