Македонски | Shqip | English |

Охрид


Денес 21:35 ,

Stan vo Ohrid od 70m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 19:57 ,

MITSUBISHI OUTLANDER

9 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:50 ,

Se izdava Deluxe Apartman Marija

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:28 ,

Studio garsonjera vo Centar Ohrid

7 000 МКД

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 15:04 ,

Luksuzen stan vo Ohrid

57 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Денес 14:27 ,

Mercedes-Benz ML 320

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 11:28 ,

Se izdava stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 09:33 ,

Se iznajmuva stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 08:39 ,

STANOVI VO OHRID

Број на соби: 2
Денес 08:25 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 08:05 ,

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 50
Кон почеток