Македонски | Shqip | English |

Денес 08:59 Станови , Охрид

SE PRODAVA STAN VO OHRID

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30
Вчера 23:23 Станови , Охрид

SE IZDAVA STAN

400 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:36 Станови , Охрид

SE IZNAJMUVA STAN ZA PODOLG PERIOD VO OHRID

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 20:46 Станови , Охрид

Stan vo centar na Ohrid

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:53 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:51 Станови , Охрид

Namesten stan vo Ohrid

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:47 Станови , Охрид

Dvosoben apartman vo Ohrid na 50 m do ezero

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Вчера 13:30 Станови , Охрид

STAN NOVA GRADBA 40m2 pozadi OHRIDSKA B. 2 kat

980 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 12:40 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

2 200 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
20 авг. 22:00 Станови , Охрид

Stan od 44m2 vo Racha Ohrid

50 000 ЕУР

Број на соби: 1
20 авг. 19:37 Станови , Охрид

Fantasticno stance vo Daljan

25 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 40
20 авг. 16:04 Станови , Охрид

Luksuzen stan vo Ohrid

57 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
20 авг. 13:57 Станови , Охрид

SE IZDAVAAT DVA APARTMANI BLISKU DO CENTAR

350 МКД / дневно

Број на соби: 4
Површина: 60
20 авг. 12:28 Станови , Охрид

Se izdava stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Кон почеток