Македонски | Shqip | English |

Денес 08:59 Станови , Охрид

SE PRODAVA STAN VO OHRID

22 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30
Вчера 23:23 Станови , Охрид

SE IZDAVA STAN

400 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:36 Станови , Охрид

SE IZNAJMUVA STAN ZA PODOLG PERIOD VO OHRID

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 20:46 Станови , Охрид

Stan vo centar na Ohrid

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:53 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:51 Станови , Охрид

Namesten stan vo Ohrid

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:47 Станови , Охрид

Dvosoben apartman vo Ohrid na 50 m do ezero

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Вчера 18:59 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Ohrid

100 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 17:11 Соби , Охрид

Sobi od 34m2 vo Ohrid

250 МКД / дневно

Вчера 17:08 Соби , Охрид

SOBI VO NASELBA RACA VILLA D&M

350 МКД / дневно

Вчера 16:40 Куќи/Вили , Охрид

Hotelski sobi

25 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
Вчера 15:49 Куќи/Вили , Охрид

KUKA 90m2 PLAC 1187m2 OHRID

Број на соби: 3
Површина: 90
Кон почеток