Македонски | Shqip | English |

Денес 01:28 Станови , Охрид

Se izdavaat apartmani

10 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 22:00 Станови , Охрид

Stan od 44m2 vo Racha Ohrid

50 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 17:57 Станови , Охрид

Se izdavaat luksuzni apartnami vo Ohrid centar

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 17:26 Соби , Охрид

Apartmani Slavica i Marce

300 МКД / дневно

Вчера 16:22 Станови , Охрид

Stan vo strog Centar na Ohrid

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:04 Станови , Охрид

Luksuzen stan vo Ohrid

57 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Кон почеток