Македонски | Shqip | English |

Охрид


07 јан. 17:36 ,

Stan od 76m2 vo Ohrid itno

34 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
06 јан. 14:23 ,

Apartmani DAC vo blizina na Hotel Milanium

10 ЕУР / дневно

Број на соби: 10
Површина: 30
06 јан. 12:32 ,

VW Golf 2 1.9 TD -86

900 ЕУР

Година: 1986
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 11:47 ,

Se izdava stan za STARA NOVA GOD cena povolna

500 МКД / дневно

Број на соби: 3
Површина: 60
12 дек. 00:32 ,

Audi A6 2.5 tdi -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 16:11 ,

GARSONJERI POD KIRIJAOD NOVI

45 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10


Кон почеток