Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 авг. 15:15
Линк
,

Stan vo Ohrid

64 400 ЕУР

Број на соби: 2

03 фев. 10:44 ,

Mercedes ML 270 -01

9 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 16:04 ,

AUDI A6 -00

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 13:00 ,

Stan od 64m2 vo Ohrid itno

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
31 јан. 18:46 ,

Alfa Romeo 156 -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 04:14 ,

BMW 325tds -96

2 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 17:54 ,

Audi A8 4.2 TDI Quatro - 06

15 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
30 јан. 12:30 ,

Mazda RX-8 - 06

Година: 2006
Километража: 55 000 - 59 999
30 јан. 07:56 ,

MERCEDES E 220 CDI BlueEFFICIENCY -09

28 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 19:17 ,

KIA SORENTO 2.5 CRDI -05

7 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
29 јан. 18:04 , ,

Lada Niva -91

1 500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 150 000 - 159 999
29 јан. 11:56 ,

VW Passat -94

2 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
27 јан. 20:38 ,

Opel Corsa 1.4 16v so full oprema -99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
27 јан. 20:25 ,

Opel Signum -03

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
27 јан. 16:15 ,

Mercedes Benz 270 -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации