Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 10:36
Линк
Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 3008 1.6 Blue-HDi Business

19 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999

21 септ. 17:41 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelia Garsinjera Turisticka 1 kat,29m2 i podrum 6m2

40 500 ЕУР

Број на соби: 2
21 септ. 16:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A3 2.0 TDI Ambiente SEDAN

16 800 МКД

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 15:34 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Ibiza 1.4 TDI

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 11:56 Станови , Охрид

Apartman MIA

Број на соби: 1
Површина: 30
21 септ. 11:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A3 2.0 TDI 170 KS FEJSLIFT SPORTBACK - 11..MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
21 септ. 11:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS FEJSLIFT TITANIUM - 10.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 11:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

SKODA YETI 1.2 TSI 105ks STYLE 173000km - 12 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
21 септ. 11:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES E 200 CDI 136 KS UNIKAT NOV - 05.MT Auto

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 септ. 11:18 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS BENZ PLIN - 09 ..MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 11:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW POLO 1.2 60 KS KLIMATRONIK UNIKAT - 07..MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 11:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A3 1.9 TDI 105 KS S-LINE LED XENON - 10..MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 септ. 11:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 11:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES E 220 CDI 170 KS AVANTGARDE AVTOMATIK -11. MTAuto

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
21 септ. 11:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FOCUS 1.8 TDCI 115 KS TITANIUM - 07.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 септ. 11:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

Alfa Mito 1.6jtdm 120ks koza navi xenon 2010 MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 11:14 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat GR Punto Evo 1.3 jtdm 75ks facelift 2013 MT Avto

5 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
21 септ. 11:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS FEJSLIFT TITANIUM - 09.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 11:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS TITANIUM 176000 KM - 10.MT Auto

4 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 11:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO 170 KS S-LINE KOZA AVT - 11.MT Auto

14 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
21 септ. 11:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 163 KS KOZA PANORAMA 4X4 FEJS -11.MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
21 септ. 11:11 Претпријатие Автомобили , Охрид

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS 167000 KM - 14..MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
21 септ. 11:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS X-DRIVE NAVI 161000KM - 11.MT Auto

11 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
21 септ. 09:39 Станови , Охрид

SE PRODAVAAT DVA STANA VO CENTAR NA OHRID

1 630 ЕУР

Број на соби: 3
20 септ. 21:06 Автомобили , Охрид

Dukjan Ohrid Centar

1 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
20 септ. 20:57 Станови , Охрид

Dukjan Ohrid Centar

1 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
20 септ. 20:31 Станови , Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid

Број на соби: 2,5
20 септ. 17:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 2
20 септ. 16:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C4 Picasso 1.6HDi

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 15:29 Соби , Охрид

Se izdavaat sobi so sopstveno kupatilo

20 септ. 15:18 Соби , Охрид

Se iznajmuvaat dve sobi vo centarot na Ohrid

20 септ. 13:31 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 септ. 13:30 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 13:29 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS COMFORT UNIKAT - 12..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 13:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 143 KS 4X4 NAVI FEJSLIFT NOV - 11..MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
20 септ. 13:27 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS M-PAKET X-DRIVE - 11..MT Auto

12 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
20 септ. 13:26 Претпријатие Автомобили , Охрид

MAZDA 6 2.2 D 125 KS EXCLUSIVE UNIKAT - 10..MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
20 септ. 13:25 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT PUNTO 1.2 60 KS BENZ-PLIN 132000 KM - 10.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
20 септ. 13:24 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Golf 6 1.6tdi 105ks comfort unikat 2013 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
20 септ. 13:23 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE NAVI- 10..MT Auto

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 13:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS NAVI UNIKAT NOV UVOZ - 09.MT Auto

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 13:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 6 BRZ ECOFLEX - 10.MT Auto

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
20 септ. 13:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 3 2.0D 184 KS F30 M-PAKET KOZA UNIKAT NOVO - 13.MT Auto

14 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
20 септ. 13:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW POLO 1.2 60 KS KLIMATRONIK 143000KM - 09.MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации