Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:01
Линк
Станови , Охрид

Stan vo Ohrid Pitu Guli 110m2

170 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 110
12 септ. 22:00
Линк
Агенција за недвижности Станови , Охрид

Apartmani Jovan strog centar Ohrid so garaza

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1

19 септ. 10:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital luksuzen stan so pogled na ezero vo Pestani

187 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 септ. 10:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kapital Ekskluzivno kuka vo Centar

Број на соби: 8
Површина: 200
19 септ. 09:27 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 47m2 Bul.Turisticka h.Donco renoviran

50 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
19 септ. 09:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

122 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
19 септ. 09:15 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs Stan 71m2 vo nas.Voska na 100m od ezero

870 ЕУР

Број на соби: 2
18 септ. 22:21 Станови , Охрид

Стан во Охрид

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 септ. 22:21 Друго , Охрид

Reducir Ventil za boca/kislorod

18 000 МКД

18 септ. 15:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat Panda TNG Automatic

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
18 септ. 15:38 Станови , Охрид

Se izdava namesten dvosoben stan

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 септ. 12:54 Агенција за недвижности Станови , Охрид , Вевчани

Vikendica na Jablanica so pogled na Ohridsko ezero

Број на соби: 4
Површина: 130
18 септ. 12:50 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Vila vo centar so 10 studia i apartmani so parking

1 300 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
17 септ. 16:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Se izdavaat novi luksuzni apartmani vo centar na Ohrid

40 ЕУР / дневно

Број на соби: > 10
Површина: 200
17 септ. 14:19 Станови , Охрид

Делухс апартман - Охрид

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
17 септ. 11:31 Куќи/Вили , Охрид

KUKA SO POGLED NA EZERO

168 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 септ. 14:35 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 56m2 Rasadnik,dve spalni,prizemje

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
16 септ. 11:33 Автомобили , Охрид

Se prodava

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
15 септ. 21:01 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Novi stanovi

Број на соби: 2
15 септ. 20:46 За Деца Мебел/Опрема , Охрид

Gb Pockit + летна количка

4 000 МКД

15 септ. 20:37 За Деца Мебел/Опрема , Охрид

Gb Pockit + летна количка

4 000 МКД

15 септ. 19:19 Автомобили , Охрид

Kia Sportage 2.0 CRDi 4x4

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
15 септ. 13:43 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 5008 2.0 Blue-HDi GT

26 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
15 септ. 13:38 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A6 3.0 TDI V6 204 Hp Multitronic

19 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
15 септ. 13:37 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

12 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
15 септ. 13:31 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

11 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
15 септ. 13:29 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Meriva 1.7 CDTI Design Edition automatic

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
15 септ. 13:27 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Golf 6 2.0 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
15 септ. 13:25 Претпријатие Автомобили , Охрид

Nissan Note 1.5 dCi Acenta

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
15 септ. 13:24 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi Q5 2.0 TDI S Line quattro

16 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
15 септ. 13:23 Претпријатие Автомобили , Охрид

Hunter Expedition + 4x4 Dark Blue Metalic

22 949 ЕУР

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
Онлајн
15 септ. 13:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Astra 1.7 CDTI

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации