Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:33
Линк
Претпријатие Автомобили , Охрид

SEAT LEON FR 2.0 TDI (150 Hp) start/stop

13 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 16:12
Линк
Станови , Охрид

Stan za Izdavajne

220 ЕУР / дневно

Број на соби: 2

14 септ. 01:47 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs trosoben stan 73m2 namesten kaj h.Flamengo

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 септ. 20:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ИМПЕРИЈА – Стан 61м²

1 570 ЕУР

Број на соби: 3
13 септ. 20:45 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo star del na Ohrid Imperija nedviznosti

Број на соби: 5
Површина: 150
13 септ. 20:45 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo centar Imperija

188 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 170
13 септ. 20:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ИМПЕРИЈА – Стан 91м²

1 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 септ. 10:20 Станови , Охрид

Stanovi vo faza na gradba Bejbunar Ohrid

1 180 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
13 септ. 01:14 Автомобили , Охрид

BMW X1 XDRIVE 170.000km! 4x4

10 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
12 септ. 22:00 Станови , Охрид

Apartman

Број на соби: 2
12 септ. 22:00 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Apartmani Jovan strog centar Ohrid so garaza

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
12 септ. 21:59 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SE PRODAVA STAN VO CENTAR NA OHRID

1 650 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
12 септ. 19:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

sprat od kuka

95 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
12 септ. 19:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Охрид

Imperija Nedviznosti kuka so pogled na ezero

82 000 ЕУР

Број на соби: 8
12 септ. 19:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan na prodazba

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
12 септ. 13:26 Плацови/Ниви и фарми , Охрид

Plac za vikendica vo Elsani

150 000 ЕУР

12 септ. 12:30 Соби , Охрид

Se izdava garsonjera na 50m do kej

12 септ. 08:06 Услуги Занаетчии , Охрид

Aluminski stakleni i nadvorashni ogradi

120 ЕУР

11 септ. 19:29 Автомобили , Охрид

Skoda Citygo 1.0 60hp

1 МКД

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
11 септ. 19:28 Автомобили , Охрид , Дебарца

Se prodava passat

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
11 септ. 19:17 Куќи/Вили , Охрид

Prekrasna kuka vo edna od najdobrite lokacii vo Ohrid

187 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 180
11 септ. 19:17 Соби , Охрид

Sunny Lagoon apartments Lagadin Ohrid

1 500 МКД / дневно

11 септ. 15:32 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW G30 520d

1 МКД

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
11 септ. 13:42 Станови , Охрид

Ексклузивни станови во Охрид

Број на соби: 3
11 септ. 11:22 Станови , Охрид

Se iznajmuva stan vo nova gradba Ohrid na podolg period

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 септ. 09:06 Мопеди (под 50cc) , Охрид

Motorce 50cc

400 ЕУР

11 септ. 09:06 Агенција за недвижности Станови , Охрид

1300 denari,Viliа so 10 apartmani vo centar so parking

1 300 МКД / дневно

Број на соби: > 10
11 септ. 09:03 Автомобили , Охрид

Skoda Citygo 1.0 60hp

1 МКД

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
11 септ. 06:43 Автомобили , Охрид

Opel Astra 2000 vo top sostojba

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 06:04 Куќи/Вили , Охрид

Se Prodava Kukja Vo Ohrid na Ubava Lokacija .

95 500 ЕУР

Број на соби: 4
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации