Македонски | Shqip | English |

Денес 01:58 Куќи/Вили , Охрид

Kuka vo Trpejca

20 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 01:23 Автомобили , Охрид , Дебарца

Fiat uno 70s

200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 01:23 Станови , Охрид

Se iznajmuva stan vo Ohrid

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Вчера 22:27
Линк
Автомобили , Охрид

Toyota Rav4

5 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 21:55 Станови , Охрид

Se izdava stan od 72m2 vo Ohrid

Број на соби: 3
Вчера 21:29 Автомобили , Охрид

LINCOLN TOWN CAR

5 099 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:57 Станови , Охрид

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 18:22 Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz E270 Avantgarde

5 699 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:27 Автомобили , Охрид

Honda Accord 2.4 TypeS I-VTEC Benzin / Plin

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:15 Куќи/Вили , Охрид

Vikendica od 65m2 vo Ljubanista

Број на соби: 2
Вчера 16:33 Станови , Охрид

Apartman od 60m2 vo Lagadin

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 14:15 Автомобили , Охрид

Audi A4 avant 2.0 TDI -09 NAVI

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:48 Станови , Охрид

Stan vo centar na Ohrid

57 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Кон почеток