Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:56
Линк
Моторцикли (над 50cc) Скутер , Охрид

Piaggio Beverly

3 600 ЕУР


21 септ. 15:14 Агенција за недвижности Станови , Охрид

OHRID-APARTMANI DO EZERO

Број на соби: 1
29 мар. 00:43 Земјоделски животни , Охрид , Дебарца

OSUMNEDELNI MALI PRASINA

24 апр. 14:07 Големапродажба/Роба Друго , Охрид

Stakleni tegli

4 МКД

13 јун. 23:54 Градежни материјали , Охрид

Keramidi polovni

5 МКД

06 апр. 01:22 Градежни материјали , Охрид

Keramidi

5 МКД

24 окт. 12:01 Колекционерски предмети , Охрид

Slicinja PANINI 5 den edno slice

5 МКД

03 ноем. 23:04 Градежни материјали , Охрид

Polovni geramidi

5 МКД

02 фев. 16:45 Услуги Подготвување и Сервис на храна , Охрид

Domasni kifli

5 МКД

02 јун. 11:47 Градежни материјали , Охрид

Keramidi polovni

10 МКД

16 мај 13:58 Градежни материјали , Охрид

KERAMIDI NA STARO

10 МКД

20 јан. 11:38 Градежни материјали , Охрид

Bekatonki

11 МКД Намалена цена

10 дек. 23:56 Станови , Охрид

Se izdava vo Ohrid Centar 30 metri do plostad

18 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
02 окт. 15:37 Големапродажба/Роба Друго , Охрид

Paketi za banani

20 МКД

26 апр. 22:26 Станови , Охрид

Se izdava apartman vednas do ezero vo centar

30 МКД / дневно

Број на соби: 1
12 дек. 09:28 Друго , Охрид

Maska KN95

30 МКД Намалена цена

13 јул. 14:46 Плацови/Ниви и фарми , Охрид

Plac od 300m2 vo Ohrid

30 МКД

20 апр. 02:16 Соби , Охрид

Se iznajmuva apartman

45 МКД / месечно

24 јул. 17:27 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

50 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
07 јул. 16:17 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

50 МКД /

Број на соби: 2
Површина: 50
03 авг. 18:16 Куќи/Вили , Охрид

Vila go star grad so pogled na ezero i gradina

50 МКД /

Број на соби: 2,5
Површина: 50
13 јун. 11:45 Машини и Алати , Охрид

Se prodavaat alati bosh makita stihl knipex od Germanija

50 МКД

19 септ. 23:17 Мобилни телефони , Охрид

Iphone 5

50 МКД

07 авг. 13:58 Соби , Охрид

Izdavam sobi vo Ohrid za podolg vremenski period

50 МКД / дневно

08 дек. 16:35 Автомобили , Охрид

Mercedes C 200 cdi - Avantgarde

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 05:45
Линк
Станови , Охрид

42м2 Нова градба Центар

1 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации