Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


08 мај 10:48 ,

Seat Ibiza 1.4i 85ks 2008 servisna kniska

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 01:58 ,

VW Golf 3 dizel registriran

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 16:20 ,

Fiat Uno 2008 benzin

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 00:32 ,

Polovni delovi za poveke tipovi na vozila

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
06 мај 00:14 ,

Bandazi so gumi od VW Golf 15ki

350 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
05 мај 23:57 ,

Fiat Brava 1.6 benzin i plin

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 13:36 ,

Opel Corsa 1.2

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
01 мај 15:30 ,

VW Polo 1.4

3 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
30 апр. 10:07 , ,

Golf 7 1.6 Top 2015

10 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
28 апр. 15:39 ,

Opel Insignia Cosmo 2.0 163 ps avtomatik

7 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 10:19 Претпријатие ,

Mercedes-Benz S300 SE Benzin i Plin

4 950 ЕУР

Година: 1992
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 22:05 ,

Audi A4 TFSI 2008

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
27 апр. 03:36 ,

Opel Astra H 1.7 Isuzu Cosmo paket 81kw

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации