Македонски | Shqip | English |

Прилеп

Вчера 12:50
Линк
,

Kuka vo Prilep

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
20 фев. 09:24
Линк
,

Kuka na ulica Lenin

52 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130

18 јан. 17:04 , ,

FORD MONDEO vo odlicna sostojba -97

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 09:07 ,

VW POLO 1.2 SO FABRICEN PLIN UNIKAT

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
17 јан. 15:11 ,

PEUGEOT 206 2.0 hdi -01 FULL OPREMA

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 17:49 ,

Renault Grand Espace dizel -04

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
15 јан. 19:52 ,

Kuka vo Krusevo

300 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 110
15 јан. 15:22 , ,

Renault R4 -90

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 5 000 - 9 999
15 јан. 11:52 , ,

VW Golf 4 redizajn -00 EKSTRA CENA

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
14 јан. 20:28 ,

Peugeot 306 -99

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 16:28 , ,

VW Golf TDi -97

1 650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан. 16:12 ,

RENAULT MEGANE 1.9 DCI -04

Година: 2004
Километража: 75 000 - 79 999
14 јан. 11:31 Претпријатие ,

Ford Fiesta -08

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
14 јан. 10:00 , ,

MERCEDES VITO 108cdi 133 000km edinstveno vo mk-00

4 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
13 јан. 16:37 ,

VW Passat 1.9 TDI (81kw) 110ks -98

3 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
12 јан. 22:17 , ,

VW Golf 1.9 TDI 81kw 110ks REGISTRIRAN -97

2 850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 19:48 ,

Renault Laguna 2.2 DCI karavan -04

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 11:26 , ,

Opel Zafira -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 16:22 ,

Peugeot 406 2.0 HDI -99

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
10 јан. 02:19 ,

Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 4x4 - 04 klimatronik

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
09 јан. 14:28 ,

Ford Focus 1.8 TDDI - 99

2 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
08 јан. 18:49 , ,

MERCEDES VITO 109 CDI -06

6 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток