Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јун. 09:02
Link:
,

Ford Focus neuvezuvan 2009 benzin

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 22:40
Link:
,

Ducati diavel 1260s

18 500 ЕУР

Година: 2020

17 јун. 00:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
17 јун. 00:12 ,

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 23:15 ,

BMW 120D Automatic 2006

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 22:15 ,

Se iznajmuva stan vo Tocila Prilep

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
16 јун. 20:32 , ,

BMW 530

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 20:01 , ,

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 18:48 , ,

BMW 520

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
16 јун. 18:05 ,

Kuka vo Prilep itno

37 000 ЕУР

Број на соби: 8
16 јун. 17:49 , ,

Audi A4 -08

10 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 17:23
Link:
,

Fiat Grande Punto 1.9 multijet 96kw 131ps 6+R

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
16 јун. 15:11 ,

MOTOR ZA RENAULT CLIO 1.4

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
16 јун. 13:57 ,

BMW 320

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун. 22:21 Претпријатие ,

VW Golf 1.9tdi 105ks full unikat auto

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 22:17 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.7 cdti full unikat auto

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 22:20 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 tdci full unikat auto

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 22:19 Претпријатие ,

VW Touran 1.9tdi 105ks full unikat auto 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 22:05 ,

VW Passat dizel 2008

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
15 јун. 12:13 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.4i benzin, 2008-god, servisna kniska, servis.

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 11:16 ,

Se prodava

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
15 јун. 11:16 ,

Se prodava

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
15 јун. 11:16 ,

Fiat Punto benzin 2004

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
15 јун. 11:16 , ,

Renault Clio 1.5 DCI 2006 full registrirana

2 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации