Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јун. 09:02
Link:
,

Toyota Auris 4D4 2007

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 09:02
Link:
,

Ford Focus neuvezuvan 2009 benzin

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
17 јун. 22:40
Link:
,

Ducati diavel 1260s

18 500 ЕУР

Година: 2020

29 мај 19:56 ,

Kukja vo odlična sostojba

Број на соби: 3
Површина: 70
29 мај 13:15 ,

Se prodava kukja vo Prilep

Број на соби: 3
Површина: 70
27 мај 18:25 ,

Luksuzni apartmani vo Prilep

1 ЕУР / дневно

27 мај 17:57 ,

City Center Apartments

1 МКД / месечно

27 мај 12:06 ,

Peugeot 307 dizel 2003

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
26 мај 08:52 ,

Mercedes-Benz A160 CDI 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 08:40 ,

VW Passat 1.6 TDI 2013

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 00:18 ,

Polovni delovi za povekje avtomobili

100 МКД

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
23 мај 23:44 ,

Kuka 320m2 vo Prilep

Број на соби: > 10
22 мај 21:54 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS, COMFORTLINE,SWISS, DO REGISTRACIJA

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 18:16 ,

Seat Toledo 1999 benzin i plin

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 14:03 ,

Fiat Bravo 1.9 mjet 2007

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 11:47 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI sport panorama 2010

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации