Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јун. 09:02
Link:
,

Ford Focus neuvezuvan 2009 benzin

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 13:57 ,

BMW 320

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:39 ,

Se izdava luksuzna kuka vo Prilep

600 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
Денес 11:07 , ,

BMW 520

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:21 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:22 ,

Opel Astra -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
Вчера 22:29 ,

BMW 128i

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:37 ,

Kuka vo Prilep

Број на соби: 3
Вчера 18:36 ,

Kuka vo Prilep mnogu dobra sostojba

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 18:30 ,

BMW X5 3.0 SD 286 KS

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:45 ,

Mercedes-Benz S320 bussines pack

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:38 ,

Peugeot Partner termoking

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 16:48 ,

BMW X3

20 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 13:52 ,

Mercedes-Benz S 320 NAJFULL PRRFEKT FULL KASKO

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:27 ,

Kuka vo Prilep itno

20 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 10:22 ,

BMW

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 03:56 ,

BMW X5 M paket moze zamena za stan vo Sk Centar

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 03:23 , ,

Zastava Skala -55

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 00:18 ,

Kuka vo centarot na Prilep

150 000 ЕУР

Број на соби: 9

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации