Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 ноем. 19:48
Линк
Станови , Пробиштип

СЕ ИЗДАВА РЕНОВИРАН СТАН

Број на соби: 2,5
Онлајн
18 ноем. 00:40
Линк
Автомобили , Пробиштип

HONDA CRV

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999

28 фев. 05:26 Автоделови и Опрема Друго , Пробиштип

Se prodava

130 ЕУР

08 фев. 16:39 Автомобили , Пробиштип

Peugeot 307 2006

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 09:23 Автомобили , Пробиштип

Citroen C1 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 јан. 14:20 Автомобили , Пробиштип

Seat ibica

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 14:18 Автомобили , Пробиштип

Seat Ibiza 1.9

2 295 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 21:29 Автомобили , Пробиштип

Seat Ibica

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 17:18 Мобилни телефони , Пробиштип

Samsung Galaxy S20+

22 500 МКД

22 дек. 14:52 Автомобили , Пробиштип

Suzuki SJ Samurai 1998

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
21 дек. 18:04 Плацови/Ниви и фарми , Пробиштип

Rid odlicen za paneli

15 дек. 12:45 Автомобили , Пробиштип

Se prodava

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 23:15 Додатоци за Мобилни телефони , Пробиштип

slusalki

10 000 МКД

24 ноем. 13:38 Друго , Пробиштип

Peleti kaloricni

410 МКД

18 ноем. 13:40 Земјоделски животни , Пробиштип

Kozi alpinki

60 ЕУР

17 ноем. 14:36 Автоделови и Опрема Гуми и Бандажи , Пробиштип

Polovni gumi

2 000 МКД

17 ноем. 03:37 Автомобили , Пробиштип

Passat 1998 1.9TDI 90ks

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
16 ноем. 14:56 Домашни Миленичиња Друго , Пробиштип

Hrcaci

400 МКД

09 ноем. 23:53 Автомобили , Пробиштип

GOLF 6 KARAVAN 2009 1.6 DIZEL BLUEMOTION

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
28 окт. 18:25 Автомобили , Пробиштип

FOR SALE: OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX 2012 GOD

5 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
25 окт. 23:50 Автомобили , Пробиштип

Land Rover Freelander 2.2 S TD4

8 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 16:55 Автомобили , Пробиштип

Renault Scenic dizel 2003

1 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
27 септ. 17:30 Деловен простор Друго , Пробиштип

Se izdava deloven prostor vo Probistip

1 ЕУР / месечно

21 септ. 18:34 Автомобили , Пробиштип

Avtomatik Opel Insignia karavan 2013

9 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации