Македонски | Shqip | English |

09 јул. 15:43 Автомобили , Пробиштип

VW Polo

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
11 јун. 11:08 Куќи/Вили , Пробиштип

Kuka vo Zletovo

Број на соби: 6
Површина: 180
08 јун. 16:34 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 156 jtd mozna zamena

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 18:59 Автомобили , Пробиштип

Peugeot 107

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
28 мај 23:05 Автомобили , Пробиштип

Honda HR V

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 08:47 Куќи/Вили , Пробиштип

Spart od kuka vo Probistip

27 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
21 мај 20:47 Автомобили , Пробиштип

VW Passat 3

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 08:40 Автомобили , Пробиштип

BMW 320i

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
18 апр. 09:05 Автомобили , Пробиштип

VW Golf 3 tdi GT

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 85 000 - 89 999
13 апр. 12:40 Автомобили , Пробиштип

OPEL ASTRA 1.7 DTI -01 MOZE I ZAMENA

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 14:59 Автомобили , Пробиштип

Honda Civic

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
29 мар. 20:43 Автомобили , Пробиштип

Alfa Romeo 156

1 799 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 14:57 Автомобили , Пробиштип

MASINA ZA BMW

250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
21 мар. 17:24 Автомобили , Пробиштип

Audi A3

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 20:57 Автомобили , Пробиштип

SSANGYONG REXTON 2.7 XDI SO MERCEDES MOTOR-06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Кон почеток