Македонски | Shqip | English |

15 јул. 23:16 Автомобили , Пробиштип

Opel Zafira

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 јул. 16:22 Автомобили , Пробиштип

VW Passat 19 tdi

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
10 јул. 17:44 Автомобили , Пробиштип

Daewoo Lanos

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
06 јул. 23:59 Автомобили , Пробиштип

Ford Mondeo

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 08:18 Автомобили , Пробиштип

Toyota Avensis 2.0 4D4

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 18:30 Автомобили , Пробиштип

Yugo Tempo

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 85 000 - 89 999
27 јун. 21:56 Автомобили , Пробиштип

VW POLO FOX

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 16:47 Автомобили , Пробиштип

VW Golf 3 1.9 TDI

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 18:27 Станови , Пробиштип

Stan vo Probistip

32 000 ЕУР

Број на соби: 4
07 јун. 22:41 Автомобили , Пробиштип

Land Rover Freelander

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
04 јун. 17:15 Автомобили , Пробиштип

VW Golf -99

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
28 мај 22:20 Автомобили , Пробиштип

VW Polo fox socuvano

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 14:22 Автомобили , Пробиштип

Yugo 55

Година: 1990
Километража: 10 000 - 14 999
27 мај 10:17 Автомобили , Пробиштип

Renault Megane

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
18 мај 16:34 Автомобили , Пробиштип

Opel Astra GTC 1.7

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 18:28 Автомобили , Пробиштип

AUDI A5 kupe 2.7TDI 190ks

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток