Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Karoserija.mk | Pazar3 огласи

Возила , 141

Се продаваат нови, оригинални Karoserija.mk делови за сите брендови на автомобили. Најголем избор на автомобилски Karoserija.mk резервни делови на едно место! Регистрирајте оглас, купувајте и продавајте автомобилски резервни делови Karoserija.mk на Пазар3.мк!Вчера 03:45 ,

Renault Megane 2006 Cabrio extra

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
22 јун. 11:47 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 dizel 140ks model 2009 servisna kniska nova

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
04 мај 16:20 ,

Mercedes-Benz C 200cdi

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 10:16 ,

Mercedez benz

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 07:08 , ,

Honda Civic 2.2 icdti

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 17:14 ,

Golf 1.4tsi 118kw

5 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 14:35 Претпријатие , ,

FIAT BRAVO SX 1.2 FULL OPREMA PLIN A-TEST

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 20:39 , ,

Pezo 306 1.9

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 12:46 ,

Opel Astra 1.7 cdti karoserija -05

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 17:16 ,

SEAT ALTEA 1.9TDI 105ks 77KW -05 UBAVKA PROMOCIJA

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 септ. 14:17 Претпријатие , ,

SUZUKI SWIFT 1.0 EXTRA SOSTOJBA/REGISTRIRANO/ZAMEN

880 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
09 септ. 12:04 , ,

Mercede-Benz C220 avtomatik MK registracija

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
02 септ. 11:32 , ,

Mercedes-BenzC220 avtomatik registriran mk tablici

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
11 фев. 19:40 ,

FORD FOCUS 1.6TDCI 90ks 66kw EKSTRA VOZILO

3 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
17 ноем. 15:28 , ,

BMW 530d

5 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
25 септ. 16:27 , ,

BMW 530 e39

5 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
19 септ. 19:32 ,

Porsche Panamera GTS 4.8 V8

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
03 септ. 00:45 , ,

BMW 330d (M3 Packet)

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 23:28 , ,

VW Polo 1.4tdi klima reg cela godina

2 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Продажба на Karoserija.mk автомобилски резервни делови - Пазар3 огласиДоколку Ви е потребен некаков резервен дел за Вашиот автомобил, погледнете ја понудата на Karoserija.mk резервни делови на Пазар3.мк.На Пазар3.мк се продаваат Karoserija.mk резервни авто делови по најдобри цени. Се продаваат Karoserija.mk делови за ладењето (клима, капачки, виско перка, радиатори за парно, ладилници, хладњаци, сензор за ниво на вода, термостад), механички делови (делови за летвата, делови за подвозје, потисна, спирали, Karoserija.mk амортизери, усисен систем, електрични делови, ланче на брегаста, филтри, сопирачен систем) и аксесоари (свирка, осветлување, моторни масла). Се врши продажба на Karoserija.mk резервни делови за сите брендови на автомобили и тоа: резервни делови за Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Kia, Opel и многу други.Нови, оригинални автомобилски резервни делови, но и половни резервни делови по најниски цени се огласуваат на Пазар3.мк. Тука брзо и едноставно ќе го најдете соодветниот резервен дел Karoserija.mk за Вашето возило!

Слични пребарувања

karoserija mk karoserija mk karoserija mk karoserija mk

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации