Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа

Возила , 111

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel astra 2009,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel astra 2009 | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 мај 19:56 Претпријатие , ,

AVTO NADJA PRODAZBA I UVOZ NA AVTOMOBILI

123 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
16 мај 12:51 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw 2009 Avto M&S

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
14 мај 08:38 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti perfektna 2009 full Avto Niki

4 290 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
13 мај 11:24 Претпријатие ,

Opel Agila 1.2 80ks 177.000ks nova 2009 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 11:01 ,

Opel Astra H GTC

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
26 мар. 14:54 ,

Opel Astra H 1.7 110ks

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 14:30 , ,

Opel Astra GTC 1.7 CDTI 2009 cosmo full

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 11:30 ,

Opel Astra 2009

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 23:41 , ,

Opel Astra kako nova

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
29 ноем. 03:23 , ,

Opel Astra 1.7 ecoflex

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 09:45 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6HDi 90ks *MOZNOST NA RATI* - 2009

4 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 18:41 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4tdci 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 17:35 Претпријатие ,

BMW 320D 143ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

7 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 18:30 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.9 TDi - 105ks *MOZNOST NA RATI* - 2009

5 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 10:47 Претпријатие ,

Mazda 2 1.4HDi 75ks *UNIKAT* MOZNOST NA RATI - 2009

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 21:29 Претпријатие ,

Mazda 2 1.4HDi 75ks *UNIKAT* MOZNOST NA RATI - 2009

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 јул. 12:26 , ,

Opel Astra 1.4 benzin 2009

2 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
19 јул. 15:31 ,

Opel Astra 2009

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
19 јул. 15:31 ,

Opel Astra 2009

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
19 јул. 12:50 ,

Opel Astra 2009

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
02 јул. 09:57 ,

Opel Astra 1.7CDTI 2009

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
28 јун. 15:46 Претпријатие ,

AUDI A3 1.9TDi 105ks *PANORAMA* UNIKAT - 2009

7 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 23:55 Претпријатие ,

VW Passat 6 1.9TDi 105ks UNIKAT - 2009

6 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 16:35 ,

Opel Astra 1.7CDTI

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 21:12 ,

Mazda 2 1.4 hdi 68ks true red model 2009

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
26 фев. 20:05 Претпријатие ,

Mercedes B180 CDI 110ks 6brzini SPORT - 06 ZAMENA

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 16:21 , ,

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI ECOFLEX 2009G

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
13 фев. 17:14 Претпријатие ,

VW Touran 1.9TDi 105ks 6brzini *FACELIFT* - 2009

6 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 18:37 Претпријатие , ,

KIA CEED 1.4 BENZ FUL OPREMA 2009 GOD NOVA KOLA

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 19:06 ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO F1SHIFT-LED LIGHTS-NAVI-09

13 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 20:29 ,

KIA SOUL 1.6 CRDI 128HP-SAEMSKI EKSPONAT*LUXE*-09

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
20 ноем. 19:08 ,

MAZDA 2 1.3 90HP-149 000KM-KOLA KAKO OD FABRIKA-09

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
17 ноем. 18:00 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5dci 2009 Elit Auto

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 22:20 Претпријатие ,

Mercedes-Benz ML 280CDI 4MATIC 190ks FACELIFT - 09

13 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 21:52 , ,

Opel Astra H-GTC OPC Line

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
03 ноем. 09:50 , ,

Opel Astra -09

3 690 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
21 окт. 20:17 Претпријатие ,

Opel Zafira 1.7CDTI 110ks 6brzini 7mesta - 2009

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
31 авг. 22:13 ,

MERCEDES-BENZ C220 CDI AVANTGARDE UNIKATEN -09

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 08:59 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks BLUEMOTION - 2009

5 666 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel astra 2009 | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации