Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор izdava stan,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: izdava stan | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 мај 11:36
Линк
, ,

Se izdava stan vo Skopje kaj Univerzalna

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 мај 16:32
Линк
, ,

Se izdava nov stan na Juzen bulevar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
09 мај 22:59
Линк
, ,

Se izdava stan na ul.Bihacka, 76m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 02:50 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom Capitol Mall

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 01:49 , ,

Se izdava stan od 57m2 vo Centar

Број на соби: 2
Денес 00:54
Линк
, ,

Se izdava stan Debar Maalo/Се издава стан во Дебар Маало

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
Вчера 22:45 , ,

Se izdava stan kaj City Mall Karpos 4

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:32 , ,

Se izdava nov namesten stan vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 21:58 , ,

stan sproti hotel Pelagonija

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:55 Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 20:52 , ,

Se izdava namesten stan od 85m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:48 , ,

Se izdava stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 50
Вчера 20:42 , ,

Se izdava stan vo Kozle od 01.07.2022

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:42 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
Вчера 20:34 , ,

Se izdava stan vo Centar Univerzalna Sala

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Вчера 20:28 , ,

Se izdava namesten stan so parking mesto

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:25 , ,

Se izdava kompletno renoviran stan vo strog Centar

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Вчера 20:25 , ,

Se izdava nov stan vo Gorce Petrov

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:24 , ,

Se izdava kompletno opremen stan vo Debar Maalo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 20:22 , ,

Se izdava stan so dve spalni vo Rampa Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 20:22 ,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 20:22
Линк
, ,

Se izdava stan od 60m2 vo Karpos 1

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 20:22 , ,

Се издава стан во Аердром / Se izdava stan vo Aerdorom

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 20:22 ,

Se izdava stan vo Porta Prolet Stip

250 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 19:51 , ,

Stan vo Topansko Pole Cair

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:59 , ,

Tobako 2 nova zgrada so 1 spalna

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:38 ,

Se izdava stan za stranci

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување izdava stan | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации