Македонски | Shqip | English |

Продажба на куќи и вили Reklama5.mk | Pazar3 огласи


Се продаваат реклама5 куќи и вили со различна квадратура, различна цена, на повеќе локации низ земјата. Погледнете ги сите тековни Пазар3 огласи за продажба на реклама5 куќи и вили во Скопје, Битола, Велес, Берово, Гостивар, Тетово, Охрид, Струга и други градови низ земјава.Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 18:52 ,

Rover 620 sdi

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:51 , ,

KUKA NA VODNO

230 000 ЕУР

Број на соби: 6
Денес 18:49 ,

BMW 530 X DRIVE

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 18:49 , ,

Audi A8L 4.2 TDI 365ks ODLICNA

30 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Огласи за продажба на куќи и вили Reklama5.mk - Пазар3.мк огласи


Пронајдете го Вашиот нов дом целосно онлајн, преку Пазар3.мк!


Изборот на нов дом, купувањето или изнајмувањето на реклама5 куќа не е лесна одлука. Се работи на долг процес на избирање на соодветна локација, изнаоѓање на соодветна понуда и реклама5 куќа која целосно ќе ги исполни очекувањата и потребите на една фамилија.Погледнете ги сите тековни огласи за продажба на реклама5 куќи и вили. Се продаваат реклама5 куќи и реклама5 вили во Скопје, Тетово, Гостивар, куќи во Охрид, Струга, куќи во Струмица, Куманово итн. Сортирајте ги Пазар3 огласите по број на соби, квадратура, цена, опрема, состојба, тип на греење, итн.Лесно и брзо разгледајте ги сите достапни реклама5 куќи за продажба на Пазар3.мк и пронајдете го она што Вам Ви треба!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации