Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Деловен простор | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Деловен простор | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 јул. 15:41 Дуќани и Трафики , Кичево

Dukan so podrum prizemje i kat

15 000 ЕУР

04 јул. 19:11 Дуќани и Трафики , Кичево

Dukan vo Kicevo

30 000 ЕУР

29 мај 17:43 Дуќани и Трафики , Кичево

Dukan od 29m2

29 мај 17:42 Дуќани и Трафики , Кичево

Dukan vo Kicevo

14 мај 14:22 Дуќани и Трафики , Кичево

Se izdava dukan

22 фев. 19:26 Дуќани и Трафики , Кичево

Се издава деловен простор

80 ЕУР / месечно

30 ноем. 12:24 Дуќани и Трафики , Кичево

Se izdava dukan

29 ноем. 08:27 Дуќани и Трафики , Кичево

Dukan od 59m2

46 600 ЕУР

07 мар. 12:49 Дуќани и Трафики , Кичево , Другово

Se izdava dukan

04 мар. 14:40 Дуќани и Трафики , Кичево , Другово

Se izdava dukan

07 септ. 00:25 Дуќани и Трафики , Кичево

Se izdava deloven prostor 30m2

1 ЕУР / месечно

13 фев. 13:40 Дуќани и Трафики , Кичево

Se iznajmuva dukan vo Kicevo

210 ЕУР / месечно

03 окт. 10:42 Дуќани и Трафики , Кичево

Dukan 26m2 vo Kicevo

18 септ. 10:34 Дуќани и Трафики , Кичево

Dukan 26m2 vo Kicevo

23 000 ЕУР

20 јун. 15:59 Дуќани и Трафики , Кичево

Lokal vo Kicevo

01 мар. 23:50 Дуќани и Трафики , Кичево

DUKAN VO BERZA

16 мај 11:46 Дуќани и Трафики , Кичево

DUKAN KAJ BERZA VO KICEVO

45 000 ЕУР

14 мар. 18:59 Дуќани и Трафики , Кичево

Se izdava moderen dukan vo centarot na Kicevo

1 ЕУР / месечно

27 мар. 15:29 Дуќани и Трафики , Кичево

Deloven prostor vo centar na Kicevo

01 мар. 12:01 Дуќани и Трафики , Кичево

Se izdava pod kirija

15 дек. 19:07 Дуќани и Трафики , Кичево

Se izdava dukan nasproti postata vo Kicevo

26 авг. 17:29 Дуќани и Трафики , Кичево

Se izdava dukan od 16m2 vo Kicevo

50 ЕУР / месечно

20 јул. 14:30 Дуќани и Трафики , Кичево

Deloven objekt od 50m2 vo Kicevo

28 мај 14:45 Дуќани и Трафики , Кичево

Mini trafika

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Деловен простор | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации