Македонски | Shqip | English |

Продажба и изнајмување на канцелариски простор

Потребен Ви е нов канцелариски простор?

Најголем избор на деловен простор за канцеларии, на повеќе атрактивни локации низ земјава. Разгледајте ги сите Пазар3 огласи за издавање и продажба на канцелариски простории. 


Вчера 13:10 , ,

Se izdava deloven prostor

400 ЕУР / месечно

Продажба и/или изнајмување на канцелариски простор - Пазар3 огласи

Изберете го Вашиот нов канцелариски простор на Пазар3.мк! Голем број на актуелни огласи за продажба и издавање на канцелариски простор во Скопје, Битола, Струмица, Охрид, Струга, Кавадарци, и други локации низ земјава.

 

Се огласува: наместен, празен, вселуван, невселуван, канцелариски простор со гаражно место и паркинг, канцелариски простор во центар на градот, луксузен канцелариски простор, атрактивен деловен простор од 100м2, деловен простор од 32м2, канцелариски простории во Визбегово, и многу друго. Погледнете ги сите огласи за издавање или продавање на деловен простор за канцеларии, или користете ги опциите за пребарување на сајтот за побрзо и полесно да го најдете оној простор кој целосно одговара на Вашите деловни активности.

 

Над 5000 огласи за продажба и/или издавање на деловен простор за канцеларии!

 

Погледнете ја најголемата понуда на недвижности, деловен простор, во Македонија на Пазар3.мк!
Кон почеток