Македонски | Shqip | English |

Продажба на опрема и инвентар за здравствени установи


Се продава нова и половна медицинска опрема, инвентар и апарати. Купете нова или половна медицинска опрема. Разгледајте ги огласите за продажба на медицинска количка, рендген апарат, медицински кревет, стоматолошка столица, паравани, и многу друга опрема и инвентар.

Најдете медицински апарати, опрема и инвентар за Вашата здравствена установа на најголемиот огласник во Македонија - Пазар3.мк. Филтрирајте ги огласите или користете го полето за пребарување за да го најдете она што Ви е потребно брзо, лесно и едноставно.Продажба на медицински апарати, опрема и инвентар во Македонија


Пазар3.мк Ви нуди голем избор на најразлични медицински апарати, мебел и инвентар по најповолни цени. Погледнете ги сите огласи и набавете се што Ви е потребно за опремување на Вашата стоматолошка ординација, лабараторија, приватна здравствена установа, гинеколошка ординација, ветеринарна амбуланта и слично.Во оваа категорија на сајтот се продава: ултразвучен апарат за чистење забен камен, рендген апарат, медицинска количка, стоматолошки стол, терапевтска столица, СПА капсула, ЕКГ, ЕХО апарат, апарат за мерење крвен притисок, паравани, инвалидска количка, гинеколошки стол, и многу друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации