Македонски | Shqip | English |

Опрема, машини и инвентар за трговски објекти


Набавете поволна или нова опрема, машини и инвентар за Вашата продавница или бутик. Во оваа категорија на Пазар3 ќе најдете огласи за продажба на кукли за во бутик, ЛЕД реклами, рафтови за во супермаркет, ваги и многу друга опрема, мебел и инвентар.
Продажба на машини и инвентар за продавници и бутици - Пазар3 огласи


Секакви производи, опрема, мебел и инвентар за опремување на продавници, бутици и други трговски објекти ќе најдете на Пазар3.мк!Разгледајте ги сите огласи и купувајте по поволни цени. Тука ќе најдете се што Ви е потребно за опремување на Вашата продавница, маркет или бутик. Се продаваат рафтови и сталажи за во бутик, кукли и декоративни елемнти за во излог, фрижидери за во супермаркет, кутии, хоризонтална витрина за одржување, ваги за во продавница, работно биро, полици за во бутик, огледала, закачалки, метални каси за пари, и многу друг инвентар за опремување на Вашиот продажен објект.Нов или користен инвентар - тука може да ја опремите Вашата продавница по најповолни цени. Лесно и брзо најдете го она што Ви е потребно користејќи го полето за пребарување или филтерите за пребарување на Пазар3.мк.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации