Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за вработување на медицински персонал

Огласи за вработување на медицински сестри и друг медицински кадар. Слободни работни места за медицински сестри, техничари, негуватели, болничари и друг медицински персонал во земјава и странство. Регистрирајте оглас за работа или погледнете ги постоечките огласи за вработување веднаш!


17 ноем. 19:09 Медицина , Скопjе , Гази Баба

Medicinska sestra

24 авг. 12:42 Медицина , Гостивар

Se iznajmuva licenca za rabota po farmacija

23 авг. 23:46 Медицина , Охрид

Iznajmuvam licenca za rabota po farmacija

21 јул. 13:25 Медицина , Струга

Se nudi rabota vo Apteka

13 јун. 10:30 Медицина , Скопjе , Карпош

Se bara penzionirana medicinska sestra ili laborant

08 мај 08:14 Медицина , Скопjе , Центар

Logopedski terapii

30 мар. 21:50 Медицина , Скопjе , Карпош

Cuvanje stari lica

28 мар. 17:26 Медицина , Скопjе , Аеродром

Se bara rabota kako stomatoloska sestra

25 фев. 15:13 Медицина , Скопjе , Бутел

Se bara diplomiran farmaceft

18 окт. 10:38 Медицина , Скопjе , Центар

Izdavanie Farmacevska Licenca

18 окт. 08:23 Медицина , Скопjе , Центар

Farmacevska LICENCA

30 септ. 14:32 Медицина , Скопjе , Кисела Вода

Stomatolog za rabota

05 септ. 13:56 Медицина , Битола

Optika Kocovski Bitola

29 авг. 00:59 Медицина , Скопjе , Арачиново

KONKURS PËR PUNË

23 авг. 13:27 Медицина , Скопjе , Аеродром

Se bara stomatolog

14 авг. 23:38 Медицина , Струга

Se bara farmacevt ili farmacevtka

Работа за медицински персонал во земјава и во странство


Оваа категорија на Пазар3.мк е специјално наменета да ги прикажува сите огласи за вработување на медицински кадар. Тука може да огласувате какви слободни работни места има во Вашата здравствена установа или пак да креирате оглас дека барате работа како медицински техничар или друга работна позиција согласно Вашите квалификации.Ќе сретнете огласи за работа од фармацевтски компании, приватни здравствени установи, старски домови, стоматолошки ординации и слично. Се нуди работа за медицински персонал во Германија, и работа во многу градови низ државава.Огласи за медицински сестри, се бара доктор по општа медицина, се вработува физиотерапевт, медицински техничар, стоматолошка сестра, негувателка, фармацевтски техничар, болничарки и многу други огласи за слободни работни места од областа на медицината.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации