Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Подготовка на храна и кетеринг за секакви настани


Разгледајте ги огласите во оваа категорија на Пазар3 доколку имате потреба од ангажирање на лице или фирма за подготвување на храна. Кетеринг, подготовка на слатки или солени работи - тука ќе најдете се! Доколку пак нудите вакви услуги, регистрирајте оглас веднаш и бидете контактирани од потенцијалните клиенти!
Подготовка на храна и кетеринг за секакви пригоди - Пазар3 огласи


Оваа категорија на Пазар3.мк е специјално наменета за огласување на услуги за подготвување и сервис на храна.


Погледнете ги Пазар3 огласите и ангажирајте личност или фирма која ќе придонесе за организирање на Вашите настани: свадбени веселби, матури, слави, имендени, разни собири и слично.Тука ќе сретнете огласи за:- подготовка на јуфки, ѓомлезе и питулици


- подготовка на пралини, посни колачи, визитарски колачи, торти, баклави и други слатки


- подготовка на кифли, мекици и други бели пецива


- кетеринг услуги


и многу друго!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации